Sleduj nás

Jardovi se omluvíš! nařídil Diego Kotlár podvodníkovi Bendovi a hrozí mu krutým trestem

Jardovi se omluvíš! nařídil Diego Kotlár podvodníkovi Bendovi a hrozí mu krutým trestem
Teď už se to nedá nijak vyvrátit, Karlos Benda prý proti Jardovi Kotlárovi podváděl a Diego z něj chce vymlátit veřejnou omluvu.

Rodina drží vždy při sobě a stejně to je i u Kotlárů, kde Diego (Jan) hodlá pomstít Jaroslava, který před dvěma měsíci na turnaji Clash of the Stars 3 čelil Karlosi Bendovi. Co Diego ovšem vypátral, to ho naprosto zděsilo. Zjistilo se, že Karlos do bitvy vstupoval silně nasypaný, čímž pošpinil férovost této hry.

„Tak ty jsi vzor pro mladé lidi?! Od devatenácti let do sebe pícháš steroidy a jsi napíchanej jako jehlička. Sám jsi přiznal, že sedm měsíců z dvanácti sypeš!“ vyčítal Diego Bendovi ve svém online streamu.

Jardovi se omluvíš!


„Očekávám, že se omluvíš Jardovi Kotlárovi a vrátíš pohár, který jsi dostal, protože ta výhra nepřišla po fair play. Poslední čtyři měsíce jsi sypal a do boje jsi vstoupil kompletně nadopovanej, protože ses bál. Měl jsi z Jardy strach. Vyhrál jsi jen proto, že jsi byl nadopovanej,“ vyjádřil se Diego, kterému se nelíbilo ani to, jak „zkorumpovaný rozhodčí“ ovlivnil zápas, když nechal Bendu, aby svého soupeře škrtil pět sekund po zaznění gongu.


https://top-fight.cz/clash-of-the-stars/bylo-to-cele-podplacene-reaguje-diego-kotlar-na-vyhru-bendy-a-hrozi-velmi-krutou-mstou/

„Já od tebe budu chtít, abychom my dva do naší bitvy vstoupili čistí, abychom v krvi neměli ani zrnko žádných steroidů a žádných sraček. A tomu Jardovi se omluvíš, že jsi podváděl, a vrátíš pohár, který jsi dostal!“ naléhal Diego.

Dostaneš bídu


„Za to, jak se chováš, pomlouváš a ponižuješ tě čeká peklo, kamaráde. Za to, co o mně na tom svém YouTube kanálu meleš, ti zlomím nos mezi očima. To se spolehni, že ti ten nos zlomím, ty zdechlino. Teprve teď poznáš, co je to romská síla. A poznáš, co je to pořádná bomba!“ slíbil novodobý Terminátor, který od 3. ledna zahájí přípravu, jež se v únoru na malý čas kvůli operaci břišní kýly přeruší, načež ji znovu obnoví a pojede naplno až do června, kdy bude ostrý zápas.

Karlos Benda a reakce na Diega Kotlára


https://youtu.be/EjJfj8WwJBg?list=LLgqPqkRQDUuJbX7x5s9tZ1Q

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články