Sleduj nás

Jarda Kotlár bouřlivě reaguje na Datlovu výzvu: Půjdeme bez rukavic, ale mám podmínku!

Jarda Kotlár bouřlivě reaguje na Datlovu výzvu: Půjdeme bez rukavic, ale mám podmínku! Foto: Clash of the Stars

Jardu Kotlárovi přistála na stole velice drsná výzva, a tak na ni podobně drsným způsobem odpověděl. Dočkáme se v Clashy prvního zápasu bez rukavic?

Kotlár Security vůbec nelenil a ve chvíli, co se dozvěděl, že ho vyzval k boji titulový zápasník Clash of the Stars Datel, tak mu skrze své sociální sítě natočil protichůdný vzkaz.

„Už vím, proč mi přišla zpráva od Clash of the Stars, že se mám v neděli dostavit na tiskovou konferenci. Předem věděli, že si Datlíček na mně bude dělat jméno a bude mě pomlouvat a špinit a zastávat se krysy, podvodníka, člověka, který mě okradl.

Takže mě poslouchej, Datlíčku. Vy všichni, ten váš klub, jste spojení. A že jste mě okradli, to tak nenechám. Nemyslete si, že jsem nějaký šašek, takže se to bude řešit. Každopádně můžeš si o mně říkat, co chceš, ale jen hlupáci uvěří tvému slovu. A že jsi mě vyzval. Ok. Věříš si? Jsi chlap? Ok.

Vyhraješ teď zápas nad Slovákem, čemuž nevěřím, že vyhraješ, protože ten ti naklepe. Přeju Slovákovi, ať ti dá pořádné granáty, abys věděl, co to je pořádně dostat, jelikož si moc věříš. Ale kdyby náhodou se stalo, že bys vyhrál, čemuž vůbec nevěřím, protože jsi blbeček, tak ti potom ustřelím já tu tvoji palici.


Ty jsi řekl, že chceš zápas se mnou bez rukavic. Dobře. Půjdu s tebou bez rukavic, ale do klece strachu! Protože ty potřebuješ dostat pořádný granáty. Nebuď posera a neurčuj si pravidla, a pokud chceš jít bez rukavic, tak pojď do klece strachu, kde mi nebudeš moct utíkat,“ zněl Jardův emocemi podlitý vzkaz.

Datel a jeho reakce z tiskové konference

„Chtěl bych pozdravit Jardu Kotlára, který mě má zablokovaného na Instagramu a zablokoval si mě zničehonic.

S kamarádem Vojtou jsme se o Jardovi bavili, hlavně tedy Vojta se mu snažil dost pomoct. Nebýt něho, tak nevznikl klip La Cosa Nostra, což je obrovský hit. Jarda si na tom udělal dost velké jméno a zachoval se tak, že si nás zablokoval a začal šířit pomluvy, že mu Vojta dluží peníze.


Šíří to kvůli tomu, jelikož žije v takové bublině, že si myslí, že když má na YouTube nějakou písničku, která má 2 miliony zhlédnutí, tak to vydělalo 2 miliony korun. A proto také začal šířit tyto pomluvy a že mu Vojta dluží nějaké prachy.

Realita je taková, že pokud tady někdo dluží někomu nějaké peníze, pak je to Jarda Kotlár Vojtovi, který mu xkrát napůjčoval peníze na jídlo, cesty i alimenty, což je dost smutný, protože těch dětí má víc a nevěnuje jim takovou péči, jakou by měl.

Tohle mě tedy naštvalo, a i když ten konflikt byl spíše mezi nimi, tak Jarda si stále se mnou hrál na strašného kamaráda a najednou otočil, zablokoval si mě. To mi přišlo jako pěkný hnus, a proto ho vyzývám na Clash of the Stars 6.

Je mi jasné, že on začne říkat, že když už to teda přijme, tak bude chtít klec strachu, na což rovnou řeknu: ‚Kašlu ti na nějakou klec strachu, dáme si to normálně ve velké kleci a poprvé v Clash of the Stars uděláme zápas bez rukavic.‘ Takže teď se uvidí, kdo se bojí.


Dal bych MMA bez rukavic a ukážu vám, co je Jarda skutečně zač, jelikož ten Jarda, kterého jste doposud viděli, to není ten člověk, za koho se vydává. Všechnu tvorbu, i písničky, kromě těch dvou nových, tak to jel podle scénáře od mého kamaráda, aby vypadal co nejlíp.

Jarda, já to mohu potvrdit, je v osobním životě dost namyšlenej a za mě i zlej člověk. Vůbec není tím, co si myslíte, my na to máme důkazy a postupně je budeme odhalovat,“ zněla Datlova reakce.​


Další články