Sleduj nás

Jarda Kotlár: Až Bendu uvidím, tak dostane facku. A ta jeho výhra nade mnou se nepočítá

Jarda Kotlár: Až Bendu uvidím, tak dostane facku. A ta jeho výhra nade mnou se nepočítáFoto: Clash of the Stars

Jaroslavu Kotlárovi začíná docházet trpělivost. Co z něj Karlos Benda udělal veřejně šaška, pohrozil mu, že to bude mít neblahé následky.

Kotlar Security se zdá být nepříčetný. Srandu dokáže skousnout, ale co byl na čtvrtečním B4THECLASH Karlosem Bendou označený za blba, to si líbit nenechal. Rozhodl se tedy svému oponentovi skrze sociální sítě natočit video, ve kterém jej znovu vyzývá k boji. A tentokrát mu k tomu hrozí i fyzickým násilím.

„Tohle je vzkaz přímo pro Bendu. Volal jsem ti na tiskovou konferenci a tys mě tam označil za buzíka. Já ti na to odpověděl, že dostaneš facáka, až tě uvidím, ty s**čko jedna. Na co si furt hraješ? Ty nasteroidovaný imbecile!

Furt jenom umíš všechno zahrávat nějakýma argumentama, jseš chytrej jak hovado. Ta klec strachu na tebe čeká, ty šašku jeden. Já ti potřebuju vrátit to, co mám na srdci. Nejsi odvážnej chlap, nejsi žádnej fighter, ty se ani neukazuj nikde. Ty fighter nikdy nebudeš, můžeš si na něho maximálně hrát. Rozumíš mi?

Kdybys byl fighter, tak nejsi pokakanej až za ušima a řekl bys mi, že do té klece strachu půjdeš. Takže mi neříkej, že já jsem smrad, když ty jsi mladší než já. Ty se prober a nedělej ze sebe chlapa, protože na to nemáš.


Zapamatuj si jednu věc. Kotlar Security je jenom jeden, ty mě nikým nenahradíš. A jenom aby bylo jasno, tak ta tvoje výhra nade mnou nebyla adekvátní. Každej to ví moc dobře, že jsi mě škrtil po gongu. Takže ze sebe nedělej žádnýho mistra, ty blbečku. Jestli se mnou budeš chtít zápasit, tak jedině v kleci strachu,“ zněl Kotlárův odvážný a velice drsný vzkaz.

Karlos Benda má teď dost potíží s Diegem Kotlárem, ovšem jak řekl, Jardovi by tu šanci i dal, jen kdyby měl rozum a smířil se se skutečností, že první zápas regulérně prohrál. A samozřejmě pokud by chtěl odvetu, tak pouze v klasické kleci. Po současném Jardově nátlaku se mu však do té odvety chce stále méně a méně.


Další články