Sleduj nás

Janka reaguje na Juboxovu výzvu: Potřebuješ nějakou drobnou na lahvinku. Alkoholismus je náročné hobby

Janka reaguje na Juboxovu výzvu: Potřebuješ nějakou drobnou na lahvinku. Alkoholismus je náročné hobby

Organizace XFN v neděli oznámila, že se Jan Janka vrací pod její křídla a bude zápasit na turnaji v Brně, který proběhne v březnu příštího roku. To si nenechal ujít Jaroslav "Jubox" Pokorný a prvně jmenovaného ihned vyzval.

„Domluv se s Grznárem, aby ti zase poradil, jak shazovat a uvidíme se v Brně. Věřím, že tvé BJJ umění pod vedením mr. Chrobáka bude na lepší úrovni než minule a nebudeš si plést sporty a plakat, že nejsi na boxerském galavečeru."

Následně Jan Janka reaguje na Juboxovu výzvu


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Následně Jan Janka reaguje na Juboxovu výzvu takto: „Tak si sedím na hajzlu a vyjede na mě nějaký hovno od Jarouška. No Járo, takhle se šerif přece nechová. Ale chápu tě, potřebuješ nějakou drobnou na lahvinku. Alkoholismus je náročné hobby. V XFN mé číslo mají, pokud ten zápas chtějí, budiž. Já chtěl nedodělanou práci z Příbrami, ale zvládnu vás klidně v jeden večer. Já teď jdu na trénink, mezitím ty padej rozdávat pokuty na parkoviště. Nezapomeň, máš pak ještě nějaký meeting v Hradeckých barech."

Vypadá to, že nás čeká vyhrocená bitva. Kdo se stane jejím vítězem?Další články