Sleduj nás

Jakmile zhubnu na 111 kilo, nenajde se tu nikdo, kdo by se mi mohl rovnat, hlásí Joshuův nový soupeř

Jakmile zhubnu na 111 kilo, nenajde se tu nikdo, kdo by se mi mohl rovnat, hlásí Joshuův nový soupeř

Podobně jako předtím Jarrell Miller, ani Andy Ruiz Jr. se nebojí jít se svou kůží na trh. Zejména pokud jde o tak velký duel, jaký mu nabízí ten s Anthonym Joshuou.

Zmíněna dvojice se spolu utká 1. června v newyorské Madison Square Garden, která je proslulá svými velkými bojovými události. Joshua se vydá do americké společnosti vůbec poprvé v kariéře a už teď doufá, že bude pokračovat na své doposud bezchybné jízdě, která čítá 22 zápasů a jen samá vítězství (21 formou KO/TKO).

Oproti tomu jeho americký protějšek už hořkost porážky poznal. Stalo se tak na konci roku 2016, když na body podlehl Josephovi Parkerovi (tentýž boxer následně prohrál s Joshuou - je to jediný člověk, kterého „AJ“ zatím nedokázal zakončit před limitem).

I navzdory tomu, že rekord Andyho Ruize „špiní“ jeden neúspěch, jeho výsledky jsou jinak více než oslnivé - 32 výher, 21 formou KO. A protože jsou jeho údery velmi precizní, i Joshua se s ním určitě zapotí. Nemluvě o tom, že to není první zápas, který vzal na tzv. „short notice“. Kolikrát ze sebe vydoluje více, než byste si o něm mohli myslet.


„Akorát jsem dokončil jeden zápas a už chci druhý,“ prozradil Ruiz, který 20. dubna porazil Dimitrenka. „Nevadí mi to, cítím se čerstvý, fit, připravený rozjet Rock’n‘Roll. Myslím si, že další měsíc příprav a budu připravenější než kdykoliv předtím. Mým cílem je zhubnout na 111 kilo, získat více svalové hmoty a zlepšit svou rychlost. Jakmile se mi podaří do té váhy shodit, pak si nemyslím, že se tu najde někdo, kdo by se mi mohl rovnat nebo konkurovat mé rychlosti.“

Jak už bylo řečeno, Andy Ruiz zaskakuje za Jarrella „Big Baby“ Millera, který měl sice plná ústa „odhodlání“, avšak nakonec jej nebude moct převést ve skutečnost. Miller neprošel rovnou třemi antidopingovými kontrolami, kvůli čemuž dostal šestiměsíční distanc.Další články