Sleduj nás

Jakeu Paulovi ukončím boxerskou kariéru! slibuje jeho příští soupeř

Jakeu Paulovi ukončím boxerskou kariéru! slibuje jeho příští soupeř
Jake Paul všechny své soupeře pobízí k tomu, aby mu dali nakládačku a ukončili mu tak boxerskou kariéru. Jeho příští protivník si tuto žádost vzal až příliš k srdci.


Tommy Fury je údajně jen kousíček od podepsání smlouvy k zápasu, jehož bychom se měli dočkat ještě tuto zimu.

Mladší bratr slavného šampiona těžké váhy federace WBC Tysona Furyho už předem tuší, že ho nebude čekat žádný náročný úkol. On sám se totiž považuje za profesionálního boxera, což se o jeho americkém internetovém protějšku říct rozhodně nedá.

„Ukončím Jakeovu kariéru. Tak, jak mě vyzývá, tak to učiním. Můžete si být jisti, že po našem zápase už nebude žádný boxer Jake Paul,“ ujišťuje své příznivce dvaadvacetiletý Brit.

„Z toho zápasnického hlediska jsou naše schopnosti naprosto rozdílné. Když ho porazím, ani z toho nebudu mít takovou radost. Nezískám za to žádný titul, nevysloužím si tím žádný respekt, dělám to čistě jen pro peníze,“ přiznává upřímně.


„Takže až si tuto zábavu odbudu, pak se vrátím k profesionálním zápasům a budu útočit na skutečné tituly, což je mým hlavním cílem,“ uzavřel Tommy Fury pro TMZ Sports.

Další články

Zlatá boxerka pod palbou: Rus žádá vrácení medaile, MOV čelí ostré kritice

Zlatá olympijská medaile zůstává v držení Imane Khelif, ale otázky ohledně její způsobilosti startovat mezi ženami neutichají. Šéf mezinárodní boxerské organizace IBA Umar Kremljov tvrdí, že výsledky testů byly abnormální a požaduje nejen vrácení medaile, ale i omluvu a odškodnění ostatním sportovkyním.

Zlatá boxerka pod palbou: Rus žádá vrácení medaile, MOV čelí ostré kritice

VIDEO: Wilder je zpět! Po výhře v 7. kole míří za Joshuou

Sedm kol, dva knockdowny a úleva po dlouhé pauze. Deontay Wilder se po sérii nezdarů vrátil vítězně do ringu a připsal si první výhru od roku 2022. Nyní vyhlíží nové výzvy a ve hře je jméno, které fanoušci dlouho chtějí slyšet: Anthony Joshua.

VIDEO: Wilder je zpět! Po výhře v 7. kole míří za Joshuou