Sleduj nás

Jake Paul si přijde na životní výplatu! Dorovná Furyho i Joshuu

Jake Paul si přijde na životní výplatu! Dorovná Furyho i JoshuuFOTO: TOP RANK

Jake Paul sice není žádný elitní boxer, ale s výplatou by nezahanbil ani ta největší jména v oboru.

Americký influencer, který se vyloženě vyžívá v soubojích se staršími soupeři, dotáhl svoji činnost k dokonalosti. Na červenec tohoto roku se mu totiž podařilo domluvit si zápas s „Iron“ Mike Tysonem, kterému plánuje pořádně znepříjemnit důchod.

„Nebudu brát žádné ohledy na jeho věk, protože on nebude brát žádné ohledy na mě. Tohle je box, nejdeme se tam mazlit, jdeme se mlátit a pokusíme se jeden druhého ukončit. Já rozhodně nebudu hrát žádné hry, naopak chci Mikea smést z povrchu zemského tím nejdrsnějším možným způsobem, abych ukázal, co se ve mně skrývá,“ prohlásil Jake Paul.


„Pokud vše půjde dobře, Mikea ukončím do třetího kola. Jsem mladší, rychlejší a počítám, že i tvrdší. Mikea uznávám jako legendu, ale všichni musí pochopit, že já jsem ta největší hvězda nové generace,“ poznamenával mladý a drzý influencer, který tímto trashtalkem promuje svůj zápas.

Mnoho lidí spekulovalo, proč Tyson na stará kolena na takovýto „nesmysl“ vůbec kývnul, když jej ještě stále relativně nedávno bolela záda, že pomalu nemohl ani chodit. Odpověď je jednoduchá, nachází se v zelených papírcích.


„Mike Tyson by měl mít za tuto bitvu garantovaných 20 milionů dolarů a Jake ještě o 10 více,“ prozradil pro iFL TV promotér Frank Warren. „Mike je nositelem velkého jména a je velice pravděpodobné, že na takovouto částku by si v tomto věku už jinde nepřišel. A Jake je prostě hvězda, na něm celé to promo stojí,“ podotkl.

Paul se tedy také dostal ke své vysněné výplatě, kterou dorovnal ty nejlépe placené boxery současnosti. Takový Tyson Fury si za druhý zápas s Deontayem Wilderem odnesl 25 milionů dolarů, přičemž na téže sumu si přišel i aktuálně nejlepší boxer planety Terence Crawford, když přemohl Errola Spenceho.


Další články