Sleduj nás

Jake Paul popsal, jak by si v boji podrobil jindy neomylného Tysona Furyho

Jake Paul popsal, jak by si v boji podrobil jindy neomylného Tysona Furyho
Jake Paul se toho vůbec nebojí. Ačkoliv jej za pár dní čeká zápas s Andersonem Silvou, už teď si brousí zuby na Tysona Furyho.

Vše odstartovalo na první pohled jedno nevinné video na sociálních sítích, ve kterém si Jake dělal srandu z Tysonovy tloušťky. Následně v rozhovoru pro Daily Mail přiznal, že i když mu šlo o to vzbudit zájem, tak si skutečně myslí, že se jej celá Furyho rodina bojí.

„Samozřejmě, že to je z mé strany trochu hra, ale také mluvím trochu vážně. Jak jsem zmínil už v tom videu, tak od doby, co jsem začal s boxem, se mi Furyho rodina nějak záhadně vyhýbá. Začalo to Tommym, teď to pokračuje Tysonem,“ vyjasňoval mladý a troufalý YouTuber.


Jake paul tyson fury Jake Paul rýpe do Tysona Furyho

Že jej nyní čeká zápas s Andersonem Silvou, to mu nevadí. Vesměs se už považuje za jasného vítěze, který udatnému Spiderovi setne hlavu.


„Nepodceňuji žádného soupeře, ale vím, že Andersona přejedu. Je potřeba si připravit půdu pro další zápas a mě vážně zajímá, zdali je Fury takový srab, jaký se jeví. Bojí se mě? Bojí se, že by prohrál s ‚amatérem‘, jak celá jeho rodina ráda říká?“ vyptával se.

Jak se dá ovšem více než dvoumetrový pořízek porazit? „Přistoupil bych k tomu jako Mike Tyson,“ říká Jake Paul. „Rychlé pohyby, rychlé zkracování vzdálenosti a rány do slabin. Prásk, břicho, prásk brada. Neustále bych měnil údery, takže by nevěděl, odkud přijdou a kam dopadnou,“ popsal taktiku, která by údajně měla slavit úspěch.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články