Sleduj nás

Jake Paul popsal, jak by si poradil s „ubrečeným“ dědou Mayweatherem

Jake Paul popsal, jak by si poradil s „ubrečeným“ dědou Mayweatherem
Co se Floyd Mayweather opět rozjel a domluvil si několik exhibičních zápasů, nabídl se i Jake Paul, že si s ním dá duel.

Jednoho z bratrů Paulů jsem už v ringu proti Mayweatherovi viděli. Byl jím ten starší Logan, který sice úspěšně prohrál všechna kola na body, ale na konci se tvářil jako vítěz.

Své štěstí proti jednomu z historicky nejlepších boxerů všech dob by rád zkusil i Jake, který věří, že v jeho žilách koluje krev šampiona. Slibuje, že až se vypořádá se všemi těmito Diazy a Spidery, tak se pobije o regulérní mistrovský titul. A pokud tomu lidé jako Mayweather nevěří, můžou jeho kvality pocítit na vlastní kůži.


Floyd Mayweather turnaj Floyd Mayweather

Jake Paul rád provokuje


„Pořád to o sobě opakuji. Nejenže jsem se rozhodl rozhýbat tento skomírající sport, já vám navíc chci dokázat, že jsem jeho šampionem. To znamená, že do tří let budu bojovat o pravé tituly!“ uveřejnil Jake přes ESPN.

„Floyde, vidím, že jsi stále aktivní, ale už se mi nelíbí, jak si otevíráš hubu. Co bys řekl tomu, kdybych ti dal lekci? Na malé Japonce si troufáš, ale co zkusit pravou clevelandskou sílu? Můj bratr tě už málem dostal, a to není ani skutečný boxer. To já bych tě ukončil nejpozději do šestého kola!“ predikoval.


„Ty tvé exhibice jsou falešné. Já moc dobře vidím, že jsi starý, čitelný a vyčpělý. Brečíš, pokud se máš postavit pravé výzvě. Proti nové generaci bys neměl žádnou šanci. Proti mně by tě čekala poprava a ty to moc dobře víš. Rozhodně si nepřeješ dostat na stará kolena KO!“ přidal rázně.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články