Sleduj nás

Jake Paul oznámil termín svého příštího zápasu. V merku má dalšího UFC veterána

Jake Paul oznámil termín svého příštího zápasu. V merku má dalšího UFC veterána
Hlad po úspěchu opět nutí Jakea Paula se zvednout ze sedačky a provětrat rukavice. V cestě by mu mohl stát další veterán z UFC.

Jake se naposledy mezi šestnácti provazy objevil závěrem října, když na body porazil slavného „Pavouka“ Andersona Silvu. Nechybělo mu ovšem moc od výhry na KO, ale bývalý šampion z UFC se nedal.

Jak tomu je u Paula zvykem, po vítězství přišla další vlna trashtalku, kterým nám ve stručnosti řekl, že na celém světě nenajdeme člověka, jenž by dokázal budit větší zájem. A to je ten důvod, proč si o Jakea dneska všichni říkají. Včetně jeho potenciálního příštího soupeře.


„Je to oficiální, mám domluvený termín! Do ringu se vrátím v průběhu února,“ oznámil americký YouTuber serveru boxingscene. „Nemohu dlouho čekat, mám velké plány a chci je všechny naplnit. Únor je ideálním měsícem. Pak pojedeme dále," přiblížil.

Jake Paul porazil Silvu v boxu Jake Paul porazil Silvu v boxu


Otázku soupeře má podle všeho také vyřešenou. „Už nějakou dobu já a Nate Diaz do sebe ryjeme a čekáme na možnost, až si budeme moct vyřídit své spory v ringu. Neříkám, že to stoprocentně vyjde, ale momentálně tomu jsme nejblíže, co jsme kdy byli.“

Jsou tu ovšem i náhradní možnosti. „Kdyby to z nějakých důvodů nedopadlo, mám další esa v rukávu. Ale Nate mi dal vědět, že do toho se mnou jde, tak s ním počítám. Jak se účastnil mého zápasu s Andersonem Silvou, tak jsme prohodili pár slov. On ví, že je další na řadě a že si jdu pro něho!“ dodal.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články