Sleduj nás

Jake Paul: Jsem členem mafie. Kdyby nebylo boxu, už bych teď byl mrtvý anebo ve vězení

Jake Paul: Jsem členem mafie. Kdyby nebylo boxu, už bych teď byl mrtvý anebo ve vězení
Nebýt bojových sportů, možná by se dneska díky svému působení v americkém podsvětí válel už pod drnem.

Nikdo z nás si takto Jakea Paula nevybavuje a prozatím se ani nedá ověřit pravdivosti jeho tvrzení, přesto sám talentovaný YouTuber tvrdí, že to jsou právě bojové sporty, co mu zachránilo život.

Protože je součástí clevelandské mafie, která má vazby na celé americké podsvětí, patrně by se zapletl do nějaké nelegální činnosti, ve které by si vybíjel svůj hněv a svou energii. Takto aspoň mohl tento vztek transformovat do tréninků, které mu daly nové životné cíle.

„Boxu dlužím opravdu hodně, protože mi doslova zachránil život. Kdyby nebylo boxu, pravděpodobně bych teď seděl ve vězení anebo byl už mrtvý. Nechci vám vyprávět o svém životě, ale vydával jsem se na hodně špatnou cestu. Ve svých dvaceti jsem byl členem mafiánského klanu a dělal věci, které lidem nepřísluší. Proto jsem tak moc vděčný za tento nový život,“ prozradil Jake Paul v rozhovoru pro Middle Easy.

Když začal pravidelně trénovat, poznal, jak náročná tahle životní etapa je. Díky tomu se v Jakeovi probudil nový cíl, jímž je pomoct všem MMA fighterům, zejména těm z UFC, kteří takto dřou a za zápasy si vydělávají pouhou almužnu.


„Podívejte se na mě teď, stala se ze mě největší bojová hvězda současnosti. Ale to je jen začátek, mou hlavní náplní je změnit celou tuhle hru. Nebudu mít klid, dokud si MMA fighteři nebudou vydělávat tolik peněz, kolik si právem zaslouží. Všichni totiž tvrdě dřou, makají a svou prací živí jen nenažrané lidi, jako je Dana White,“ poznamenával.


Další články