Sleduj nás

Jake Paul: Mike Tyson ani neví, s kým si zahrává. Jsem členem mafie. Nebýt boxu, už bych byl ve vězení

Jake Paul: Mike Tyson ani neví, s kým si zahrává. Jsem členem mafie. Nebýt boxu, už bych byl ve vězeníFOTO: TOP RANK

Nebýt bojových sportů, možná by se dneska díky svému působení v americkém podsvětí válel už pod drnem.

Nikdo z nás si takto Jakea Paula nevybavuje a prozatím se ani nedá ověřit pravdivost jeho tvrzení, přesto se nám americký influencer snaží říct, že je velice nebezpečnou osobou, které bojové sporty ve své podstatě zachránily holý život.

Protože je Jake součástí clevelandské mafie, která má vazby na celé americké podsvětí, patrně by se bez svého nového životního stylu zapletl do nějaké nelegální činnosti, ve které by si vybíjel svůj hněv a svou energii. Takto aspoň mohl tento vztek transformovat do tréninků, které mu daly nové životné cíle.


„Boxu dlužím opravdu hodně, protože mi doslova zachránil život. Kdyby nebylo boxu, pravděpodobně bych teď seděl ve vězení anebo byl dokonce už mrtvý,“ překvapovala mladá hvězda internetu.

„Ani sám Mike Tyson netuší, s kým bude tančit. Slýchám názory fanoušků, jak bych se měl bát já jeho, ale pravda je, že by se měl bát spíše on mě,“ uvedl Paul v rozhovoru pro Middle Easy. Blíže však svá slova, pokud nejsou zcela vymyšlená, přiblížit nechtěl.


„Nechci vám vyprávět o svém životě, ale vydával jsem se na hodně špatnou cestu. Ve svých dvaceti jsem byl členem mafiánského klanu a dělal věci, které lidem nepřísluší. Proto jsem tak moc vděčný za tento nový život,“ uvedl.

Když Paul začal pravidelně trénovat, poznal, jak náročná tahle životní etapa je. Díky tomu se v něm probudil nový cíl, kterým obohacuje jak svůj vlastní život, tak i životy mnoha (špatně placených) MMA fighterů. Právě za ně údajně bojuje.

„Podívejte se na mě teď, stala se ze mě jedna z největších bojových hvězd současnosti. Ale to je jen začátek, mou hlavní náplní je změnit celou tuhle hru. Teď mám zápas s Mikem Tysonem, který považuji za zlomový bod své kariéry, abych mohl založit vlastní organizaci a zajistit MMA fighterům takové platy, které si právem zaslouží… Tímto zdravím Danu Whitea,“ dodal Jake, který poslal vzkaz šéfovi UFC, se kterým se pravidelně takto na dálku pošťuchuje.Další články