Sleduj nás

Jake Paul je velice kvalitní boxer, ale duel s Tysonem bude mít předem domluvený průběh, myslí si Nate Diaz

Jake Paul je velice kvalitní boxer, ale duel s Tysonem bude mít předem domluvený průběh, myslí si Nate DiazFoto: Most Valuable Promotions

Nate Diaz míří do boxerského ringu, kde se střetne s Jorgem Masvidalem. Ještě předtím však pochválil kvality svého předchozího soupeře Jakea Paula.

Nate a Jake se spolu utkali loni v létě a dle očekávání šlo o naprosto jednoznačnou záležitost, během které mladý influencer určoval tempo zápasu a ostřílený MMA veterán schytával jeden úder za druhým. Nutno však dodat, že ačkoliv vyhrál asi jen jedno kolo, tak toho opět hodně vydržel.

Diaz je člověkem, který nikdy nikoho vyloženě nechválí, teď ovšem upustil uzdu své fantazii a opravdu nečekaně vzdal hold svému přemožiteli, na kterého bude v létě čekat duel s legendárním Mikem Tysonem.

„Ať je to, jak to je, Jake je dobrý boxer a velká osobnost. Box jako sport skomírá a on těm zápasům opět dodává život. Nemyslím si, že s Mikem Tysonem předvede nějakou atraktivní show nebo že ho bude chtít vypnout, jak tvrdí. Spíš si myslím, že to bude mít předem domluvený průběh a oni se tím zápasem pouze snaží tomu sportu vdechnout život,“ podělil se Nate o svůj názor.

„Pominu-li Canela Alvareze, je podle mě Jake Paul největší postavou ve světě boxu. Váže na sebe veškerou pozornost. Jako člověka ho nemusím, ale co dělá, to dělá dobře. Spousta lidí ho miluje a spousta lidí ho zároveň nenávidí, což je ten důvod, proč jsem do toho s ním šel,“ vysvětloval.


Opět nutno připomenout, že si Diaz proti Paulovi ani neškrtl, jeho to ale vůbec netrápí. „Být to klasický boj na ulici anebo box bez časového limitu, tak vyhraju. Takže mě nezajímá, co říkají nějací bodoví rozhodčí. Žádný skutečný boj nekončí na body, a kdo to nechápe, s tím nehodlám ztrácet čas,“ dodal stocktonský gangster.

Mezi šestnácti provazy se však Diazovi očividně zalíbilo, a proto se nyní vydává směrem k odvetě s Jorgem Masvidalem. S ním se střetne 1. června v Kia Foru v Kalifornii. V případě plné kapacity by duelu mohlo živě přihlížet až osmnáct tisíc lidí.

Zdroj: Most Valuable PromotionsDalší články