Sleduj nás

Jake Paul: Je potřeba, aby McGregor vyhrál pár zápasů a získal tak právo mi konečně čelit

Jake Paul: Je potřeba, aby McGregor vyhrál pár zápasů a získal tak právo mi konečně čelit
Duel s Jakem Paulem je výsadou, kterou si musíte nějak zasloužit. A to se týká i takového Conora McGregora.

Tedy člověka, jenž je považován za největší MMA hvězdu celé historie. Momentálně se však zotavuje z fraktury lýtkové kosti, kvůli čemuž bude až do léta mimo hru. A až se vrátí, musí nejprve prokázat touhu, že to v sobě stále ještě má.

„McGregor je zvláštní člověk. Samozřejmě, chtěl jsem a stále chci s ním bojovat, ale nejprve si musí dát svůj život do kupy. Je potřeba, aby vyhrál pár zápasů a ukázal, že na to stále ještě má, aby mi pak mohl čelit, protože bych s ním teď taky mohl rychle zamést,“ vypověděl Jake Paul.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Přijde mi, že se mu celý jeho život bortí pod rukama. Očividně hodně pije, kosti se mu lámou, zjevně má víc problémů, než mnozí z nás vůbec tuší. Přeju mu, ať se z toho dostane, ale na druhou stranu je to dospělý člověk, který si může v osobním životě dělat to, co se mu zrovna zachce,“ podotkl pro FightHype.com.

Conor McGregor má ve smlouvě s UFC ještě platné dva zápasy a sám Dana White už stihl potvrdit, že by je oba měl naplnit. Jakmile nebude vázán žádnými smluvními podmínkami, bude se moct věnovat své vlastní zábavě, která opět může čítat nějaké boxerské dobrodružství, kdo ví…

Další články