Sleduj nás

Jake Paul jde do zápasu, který nemůže vyhrát. Navždy si teď zkazí jméno, míní rival KSI

Jake Paul jde do zápasu, který nemůže vyhrát. Navždy si teď zkazí jméno, míní rival KSIFoto: Most Valuable Promotions

I kdyby Jake Paul dle své předpovědi Mikea Tysona hravě ukončil, tak si tím respekt v očích fanoušků nezíská.

Je to zápas, který budí obří zájem, což už teď dokazují čísla na sociálních sítích, ale zároveň zápas, který svým způsobem může mít jenom jednoho vítěze. Tím, že si Jake Paul „honí ego“ a vůbec na něco takového přistoupil, si podepsal ortel doživotní nenávisti u dost širokého spektra lidí.

„Víte, jsou věci, které se už jen z morálního hlediska nedělají, a tento fight je jedním z nich. Mike Tyson je boxerská ikona, legenda, tak proč ji nenecháme v klidu být? Jaký blázen by si na ni chtěl dovolovat a pak se chlubit, že zbil slavného Tysona, když v sobě nemá ani třetinu svých sil?“ promluvil YouTuber KSI, který sám pořádá boxerské souboje. Podobná šílenost jako výzva k Mikeu Tysonovi by ho ale nikdy nenapadla.


„Myslím si, že to je smutný. Ohromně, ohromně smutný. Vůbec tomu nerozumím, proč na to Jake přistoupil. Tenhle zápas může mít jenom jednoho vítěze a on jím určitě nebude. Pokud prohraje, bude k smíchu, protože ho porazil starý soupeř. Pokud vyhraje, tak ho všichni odsoudí, že si vzal do ringu důchodce. Kdyby byl Mike mladý, s takovým člověkem, jako je Jake, by se vůbec nezapotil. Teď to je kvůli jeho věku drama,“ líčil.

„Miliony lidí se budou dívat na to, jak Paul vypne Tysona. Všichni budou vědět, že porazil starého muže. Přesně jenom na tyto soupeře si troufá. Do konce života bude znám jako ten, kdo mlátí staré dědky. Nikdo ho nebude uznávat, jak si bláhově myslí, naopak jím všichni budou opovrhovat,“ uvedl KSI v Impaulsive podcastu.


Nutno dodat, že tento názor nesdílí KSI sám, přesto se na souboj Jakea Paula s Mikem Tysonem všichni budou dívat. Vysílání totiž bude přístupné pro všechny uživatele, jež mají předplatné na Netflixu. A těch je dle veřejně přístupných údajů 260 milionů. A do zápasu určitě ještě nějací přibydou.  


Další články