Sleduj nás

Jake Paul boxoval jako postižený a Diaz je úplný tragéd! nešetřil aktéry sobotního zápasu Conor McGregor

Jake Paul boxoval jako postižený a Diaz je úplný tragéd! nešetřil aktéry sobotního zápasu Conor McGregorFOTO: TOP RANK

Irská superstar se dostává do svojí obvyklé ráže a na svých konkurentech nenechává nit suchou. V poslední salvě svých štiplavých příspěvků na Twitteru se Conor opřel do dvojice Jake Paul a Nick Diaz.

Jejich boxerský zápas na bývalého dvojnásobného šampiona UFC žádný dojem neudělal, a tak se pustil do svého obvyklého hodnocení, které si o sobě asi nikdo nechce přečíst.

Youtuber a nyní i úspěšný boxer opět dokázal porazit výraznou osobnost ze světa MMA. Nick Diaz se od začátku ohlášení zápasu projevoval hodně bohorovně a jeho výkon v ringu nevykročil z tohoto stínu.


Paul byl očividně lépe připravený a svého soupeře dokázal dostat do výrazných problémů. Jasné bodové vítězství v poměru 97-92 a dvakrát 98-91 bylo logickým vyústěním jednoznačné podívané.

„Tyhle Diazovy šaškárny, kdy se otáčí, ukazuje prstem nebo odchází, jsou totálně ohrané. Mohl být šampion UFC ve veltru, ale všechno promrhal. Měl by se začít hýbat. Až se spolu potkáme v posledním dílu naší trilogie, tak si ho namažu na chleba. Ani ho nebudu muset mlátit do obličeje, jak je tragický,“ pustil se do svého bývalého soupeře Conor a zároveň tak potvrdil, že má třetí duel s Diazem stále v hlavě.


Pokud byste čekali, že McGregor ocení alespoň vítěze, tak jste na velkém omylu. Viditelný progres, který Paul v každém zápase předvede, nechal Ira úplně chladným. Naopak našel na jeho výkonu mouchy, které jej při sledování zápasu zvedaly ze židle.

„Paul boxuje jako úplný retard. Ten kluk je odpad, dno! Pořád jenom couvá, připadám si, jako kdybych se na ten zápas díval pozpátku,“ opřel se Conor do Paula. Ten si ovšem nenechal nic líbit a okamžitě začal pálit zpátky pořádně ostrou municí.

„Mazej na odvykačku, chlape! Potom se vrať do programu USADA. Do té doby mlč! Floyd tě totálně vycvičil, Dustin sestřelil a Khabib s Nateem uškrtili. Já bych tě poslal do rakve, i když jsi takhle nasypanej,“ nešetřil legendu MMA Jake Paul.


Ten má nyní v plánu odvetu s Diazem, za kterou si řekl o deset milionů dolarů. Uvidíme, jak se k situaci postaví PFL, ale je docela možné, že se tohoto zápasu reálně dočkáme.

Zdroj: UFC


Další články