Sleduj nás

Jaké KO považuje šéf UFC za nejlepší a jaké naděje dává zápasu Khabib vs. Ferguson?

Jaké KO považuje šéf UFC za nejlepší a jaké naděje dává zápasu Khabib vs. Ferguson?

Dana White se rozhodl strávit nějaký čas se svými fanoušky, a proto jim skrze sociální sítě odpovídal na jejich dotazy. Na dva z nich se podíváme i my. 

První z otázek se týkala velmi omílaného duelu Khabib vs. Ferguson. Zmíněná dvojice se jen za posledních pět let mohla již pětkrát utkat, v ani jednom případě však k žádné bitvě nedošlo. Jaká je šance, že by tomu napošesté mohlo být jinak?

„Vlastně ne moc velká,“ odpovídal White, jenž po těch všech pokusech viditelně ztrácel sebevědomí. „Opravdu mám strach, co se přihodí příště, pokud se ten zápas znovu pokusíme naplánovat.“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Šéf UFC již v minulosti naznačil, že je tento duel prokletý a že s jeho propagací nadobro skončil. Jak ovšem postupně plynul čas, Khabib i Tony stále vyhrávali a on vlastně neměl jinou možnost, než se do toho pokusit jít popáté. Tentokrát se však do cesty postavila virová pandemie.

„Nemůžeme nikoho vinit, že to opět nevyšlo. Nikdo nemohl předpovědět, v jakém stavu svět bude. Bohužel je pravda, že ten zápas je prokletý…,“ přiznával se sklopenýma očima White.


Následně se však snažil zaměřit na něco „veselejšího“. Fanoušci se prezidenta organizace ptali, jaké KO během svého působení považuje za nejlepší. A on se ani nemusel dívat příliš daleko do historie, aby přišel s odpovědí.

„Bylo by skutečně těžké opomenout Masvidalovo KO proti Askrenovi (video). Spousta lidí si může myslet, že to říkám kvůli tomu, že nemám Bena rád, ale tak to určitě není. Mám ho velmi rád, jen je těžké v tomto ohledu neříct Masvidala,“ vysvětloval.


Další články