Sleduj nás

Jak tě trefím, můžeš umřít, vyhrožuje Adesanyovi Paulo Costa

Jak tě trefím, můžeš umřít, vyhrožuje Adesanyovi Paulo Costa

Sotva Israel Adesanya (18-0-0) v melbournské Marvel aréně obstál v nejtěžší zkoušce kariéry a už se mu zde rýsuje ihned druhá. Hladový Brazilec Paulo Costa (13-0-0) slibuje, že si tohoto „rádoby“ šampiona dá k večeři.

„Israel na mě po zápase ukazoval prstem, že budu dalším na řadě, ale já už teď moc dobře vím, že mě nezvládne. Jakmile se k němu dostanu na kratší vzdálenost, můžu ho zabít,“ pravil skrze kanál ESPN osmadvacetiletý brazilský bojovník.

Své sebevědomí Costa nabývá zejména ze své stavby těla. Výškově je možná menší, zato má prudší ránu. Adesayna je podle něho až příliš hubený.


„Myslím si, že jsem nejnebezpečnější chlápek v divizi. Pokud Adesanyu trefím, ucítí to. Určitě může zemřít, tím jsem si jistý,“ nebál se pokračovat v tomto podivném stylu propagace.


Zápasu s novým šampionem se očividně nemůže dočkat. „Chci ten duel celou svou duší. Odnesu si Adesanyovu hlavu s sebou domů,“ nepochybuje.

Paulo Costa se naposledy objevil v kleci, když bojoval proti legendě střední váhy Yoelu Romerovi, jehož nakonec přemohl až na body. Tento zápas by mu měl zajistit další titulovou šanci. Momentálně však čekáme jen na potvrzení ze strany UFC.


Další články