Sleduj nás

Jak se trefíme, Joshuovi vypadnou pojistky, má jasno kouč Predátora. Věstí hladký průběh

Jak se trefíme, Joshuovi vypadnou pojistky, má jasno kouč Predátora. Věstí hladký průběhFoto: DAZN

Francis Ngannou se už za pár dní znovu podívá do nitra ringu, kde vyzve Anthonyho Joshuu.

Ještě před rokem vůbec netušil, kam jeho kroky povedou a zdali se jeho peněženka někdy tak, jak vždy snímal. Dnes je z něj však multimilionář, který nemá o nabídky nouzi. Jednak ho zaměstnává americká PFL, která mu v lecčem šla na ruku, a jednak si ho do ringu tahají ta největší jména v oboru.

Francis Ngannou má za sebou říjnový zápas s Tysonem Furym, kde dle mnohých velice sporně prohrál, a teď se postaví proti Anthonymu Joshuovi. Toto měření sil bude o to výjimečnější, protože může potvrdit (anebo vyvrátit) zdali na to Predátor vážně má, aby se mohl pohybovat mezi absolutní elitou. Jeho trenér o tom vůbec nepochybuje.


„Tyson Fury může padnout k zemi, ale pak se zase postaví. Ve skutečnosti byl poslán k zemi už tolikrát, ale vždy se dokázal zvednout, což něco svědčí o jeho vůli a odvaze. Něco takového Joshua nemá, to odhodlání z něho vůbec necítíte. Takže na základě pouhé matematiky si můžeme říct, že je Fury opravdu těžší soupeř s podstatně tužší bradou,“ řekl Predátorův kouč Dewey Cooper v pořadu The MMA Hour.

„Co je zároveň potřeba zmínit, je to, že v těžké váze skutečně stačí jeden úder, aby bylo po zápase. A Francis Ngannou je člověk s nejtvrdším úderem v celém bojovém světě. Nebudu o Joshuovi říkat, že má skleněnou bradu, ale cítím, že když ho Francis dobře trefí, tak ho prostě uspí. Ono možná bude stačit, aby si ho Francis jenom označkoval. Pak pocítí naši sílu, začne panikařit a bude k tomu zápasu přistupovat s mnohem větším respektem,“ míní Cooper.


Čas rychle plyne, oba boxeři si silně věří a atmosféra houstne. Již za pár dní uvidíme, která strana byla ve své predikci přesnější.


Další články