Sleduj nás

Jak a kde sledovat zápas Makhmud Muradov vs. Trevor Smith?

Jak a kde sledovat zápas Makhmud Muradov vs. Trevor Smith?

Další hvězdný okamžik je zde a všichni bojoví příznivci by si ho jistě neradi nechali ujít. Makhmud Muradov se chystá ke svému druhému zápasu pod křídly největší MMA organizace planety a tentokrát se pokusí vyzrát na slibného wrestlera a komplexního veterána Trevora Smitha.

Machovi, jenž se stále v UFC teprve zahřívá, bude tentokrát patřit úplně první zápas, co je veden na early prelims kartě. Práva na tuto část turnaje odkoupila stanice Nova Sport 2, která jej začne vysílat od 23.30 hodin.


Kdo stanicí Nova Sport 2 nedisponuje a rád by si přenos vychutnal v plnohodnotné kvalitě, může si skrze oficiální stránky organizace zakoupit Fight Pass. Za cenu deseti eur měsíčně dostanete přístup jak k Fight Night turnajům, tak i rozsáhlé videotéce zápasů.

Třetí možností jsou klasické internetové streamy, na jejichž kvalitu se bohužel občas nedá spoléhat. Mezi ověřené stránky však patří VIPLeague nebo livetv.sx (orientujte se názvy UFC on ESPN 7). První odkazy bývají dostupné přibližně 30 minut před zahájením.Další články