Sleduj nás

IAF - Reissinger Michal - Stariat Jiří

IAF - Reissinger Michal - Stariat Jiří

O řežbu těžkých vah se na galavečeru I AM FIGHTER postará Reissinger Michal - Stariat Jiří. Už teď víme, že se konce nedočkáme, protože se zápasí ve stylu boje K-1, kde budou mít bojovníci dokonce malé rukavice.

Reissinger i Stariat zápasí na domácí scéně pravidelně a vypadá to, že je nynější MMA fenomén příliš nepohltil. Proto se přidali k nové organizaci I AM FIGHTER, která nabízí již zmiňovaný druh boje. Pokud se podíváme, kdo je zde favoritem, souhlasíme s bookmakery a volíme taktéž Reissingera. Ten nyní vypadá o poznání hladovější a je vidět, že chce zápasit, vítězit a obětuje tomu zkrátka vše.

Stariat, kterého vede zkušený Zdeněk Švamberk, je sice také v tempu, ale i tak si občas dopřeje delší pauzu. Malé rukavice budou ale více sedět borci ze Spejbl Gymu, protože ten už okusil snad všechny bojové sporty. Navíc se nebojí dostat ránu a jeho brada je téměř ocelová, což se u Stariata říct nedá. Je to také zkušený bojovník, ale tentokrát si vzal velké sousto. Reissinger podle nás jasně zvítězí, v úvahu připadá i sázka na to, že to bude už v prvním kole.


Další články

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise MArhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj managment a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada