Sleduj nás

IAF - Brunclík Daniel - Shingarenko Alexander

IAF - Brunclík Daniel - Shingarenko Alexander

Premiérový turnaj organizace I AM FIGHTER, který se uskuteční 10. října 2019 v nové hale O2 Universum, má na programu zajímavou směs zápasů v MMA a thaiboxu. Jedním ze soubojů pod pravidly MMA bude střet ve střední váze mezi českým zástupcem Danielem Brunclíkem a Rusem Alexanderem Shingarenkem.

Tento 26letý bohatýr má bilanci šesti výher a čtyř porážky, kdy 50 % vítězství získal submisí. Za poslední rok nastoupil ke třem zápasům a vždy odcházel poražen TKO v prvním kole.


Dan Brunclík také neprožívá nejlepší část kariéry. Nepříjemnou sérii tří porážek sice zvládl ukončit na galavečeru PCF 20, kde krásným kolenem vyřídil Simona Michalka, ale na prvním a pravděpodobně posledním turnaji PFN nestačil na mladého Litevce Mantase Zukauskase. I když Bruno nepodal špatný výkon, jeho soupeř byl přesnější a zaslouženě vyhrál na body. Brunclík má nyní rekord čtyři výhry a stejný počet porážek. Polovinu vítězství získal submisí.

Souboj dvou borců, kteří výhru pro úspěšné pokračování jejich MMA kariéry opravdu potřebují, slibuje zajímavou podívanou. Shingarenko má základ v sambu a dá se předpokládat, že se pokusí zkušeného postojáře Bruna dostat na zem. Výčet posledních soupeřů Shingarenka ukazuje, že i když jeho forma vypadá na papíře tragicky, potkával se s opravdovou kvalitou. Bojíme se, že stylem nebude Brunclíkovi absolutně sedět, a proto doporučujeme sázku na Shingarenka v kurzu 1.51.Další články