Sleduj nás

I McGregor trefil Mayweathera a Ngannou je McGregor z těžké váhy, vysvětluje legenda, proč Predátor může Furyho zaskočit

I McGregor trefil Mayweathera a Ngannou je McGregor z těžké váhy, vysvětluje legenda, proč Predátor může Furyho zaskočitFOTO: TOP RANK

Šance na výhru Francise Ngannoua proti Tysonovi Furymu jsou dle slov slavné MMA legendy daleko větší, než jste si mohli myslet.

Několikaměsíční čekání je ve své podstatě u konce. Již tuto sobotu dojde k rozuzlení v tom, kdo je „tím největším zvířetem planety“, jak oba borci z hlavního zápasu této bojové zábavě začali říkat.

Tyson Fury je značným papírovým favoritem, ovšem s úplnou jistotou byste na něho sázet také neměli. To už mimo jiné naznačil Mike Tyson a totéž nyní uvedl slavný UFC veterán Alistair Overeem, jehož analýza zazněla v pořadu The MMA Hour u Ariela Helwaniho.


„Nemyslím si, že se tu bavíme o pouhé šanci, myslím si, že Francis doopravdy vyhraje,“ začal vysloužilý těžkotonážní zápasník své vyprávění. „Jako bývalý fighter se na věc dívám trochu jinak. Přeci jen mám odslouženo kolik, třicet let? Proto se domnívám, že Francis Ngannou překvapí svět a Tysona porazí,“ prohlásil.  

„Lidé by měli přestat podceňovat MMA zápasníky. Jako by MMA bylo horší než box. Však box je jedním z aspektů MMA. Pro nás MMA zápasníky je box jednodimenzionální sport, ale rozhodně ho známe, umíme se v něm pohybovat a co víc, jsme zvyklí hnát to na ten jeden úder, kterým ukončíme soupeře,“ vyjasňoval.


„I Conor McGregor trefil Floyda Mayweathera, když spolu bojovali. A Francis Ngannou je takovým McGregorem z těžké váhy. Jestli tam pošle jeden svůj zvedák, pak je to konec hry. A že je Francis velice, velice, velice silným borcem. Tím nejsilnějším široko daleko,“ zněla Alistairova analýza, se kterou se ztotožňuje například i takový Mike Tyson. Co všechno by na ni ovšem byl schopný vsadit?

O napětí před rychle se blížící bitvou máme tedy postaráno. Tyson Fury a Francis Ngannou se spolu utkají již tuto sobotu v Saúdské Arábii. A vzhledem k lokaci se jejich střetu dočkáme v poměrně přívětivém čase. Jejich boj je naplánován přibližně na jedenáctou hodinu večerní.


Další články