Sleduj nás

I kdyby Vémola s Kinclem prohrál, odveta bude stále zajímavá, věří Végh

I kdyby Vémola s Kinclem prohrál, odveta bude stále zajímavá, věří VéghFOTO: OKTAGON MMA

Co se stane, kdyby Karlos Vémola prohrál s Patrikem Kinclem. Dojde stále na odvetu s Attilou Véghem? 

Karlos Vémola měl na nový rok po těžké infekci naplánované tři zápasy a vůbec bychom se nemohli divit, kdyby do této série přišel ještě čtvrtý. Na bedra si tak naložil pořádně velkou zátěž a teď už musí doufat, že se s ní popasuje. 

Největším překvapením bylo oznámení odvety s Attilou Véghem, s nímž se Terminátor střetne na konci roku. Tedy až po všech těch předchozích zkouškách v podobě Matavaa a Kincla… Jak by to však vypadalo, kdyby při některém z těchto testů Karlos klopýtnul? 

„Já nad tímhle ‚kdyby‘ nepřemýšlím. Ale samozřejmě, že by mi to začalo vrtat v hlavě… Jsem stoprocentně přesvědčený, že Kincla porazím, udělám pro to množný i nemožný. Ale kdyby, měl bych v hlavě: Jak bych mohl mít v sobě takovou troufalost, drzost, kdybych nebyl schopen porazit Kincla, vyzývat Attilu Végha,“ okomentoval Vémola v nedávném interview pro iSport. 


Odveta by byla stále zajímavá, věří Végh

Jinak k tomu ovšem přihlíží Karlosův slovenský rival Attila Végh. I on přeci krátce před Zápasem století v roce 2019 prohrál a lidi se i tak dívali na největší souboj tuzemského MMA. 

„Myslím si, že kdyby Karlos prohrál s Kinclem, tak to vůbec nic neznamená. Protože odveta je náš zápas, na který by to nemělo vliv. Já jsem před naším prvním společným soubojem měl prohru, a taky to nic neznamenalo,“ reagoval na hypotetickou situaci Végh.

„Prostě jsem měl přerušenou vítěznou šňůru a šel do Zápasu století. Ale samozřejmě, že kdyby Karlos všechny předešlé duely vyhrál, bude to o to větší věc. Pokud se mu to nepodaří, tak to však neznamená, že odveta nebude. Je to souboj o nás dvou. A to je vše,“ dodal bývalý šampion Bellatoru, který se hodlá vrátit do svého posledního MMA zápasu. Další články