Sleduj nás

Senzace. Hvězda Bellatoru míří do UFC! O soupeře už je postaráno

Senzace. Hvězda Bellatoru míří do UFC! O soupeře už je postaránoFOTO: BELLATOR

Jedna z nejzářivějších hvězd organizace Bellator je na cestě ke konkurenci.

Michael Page odmítl prodloužit smlouvu, a tak se okamžitě rozjely spekulace, kam šestatřicetiletý Brit zamíří. UFC vše poměrně rychle vyjasnilo, když na svém webu zařadilo Venoma mezi bojovníky veltrového žebříčku.

„Když jsem začínal s MMA, bylo UFC jediná pořádná organizace, která byla vidět. Proto to byl vždy můj cíl se tam dostat. Nyní je situace trochu jiná a na trhu jsou i další hráči, kteří mají co nabídnout. Pokud ovšem vezmu zápasy, které bych mohl v UFC dostat, tak se vidím nejspíš tam. Smlouva stále není podepsaná, musím zvážit spoustu věcí. Jde o to, aby splnili moje podmínky, ale pořád si myslím, že UFC bude moje příští zastávka,“ uvedl Page v rozhovoru, který byl zveřejněn na kanále FREESTYLEBENDER.


V poslední době se ledy opět o kousek pohnuly, a zdá se, že Venom již řeší konkrétního soupeře, který by ho v UFC přivítal. Brit má impozantní bilanci jednadvacet výher a pouhé dvě porážky, a tak je jasné, že ho nečeká žádné složité budování pozice. Navíc je majitelem několika naprosto ikonických knockoutů a vedení organizace si je dobře vědomo, že za ním stojí obrovská armáda fanoušků.

„Chci někoho z nejlepší pětky, maximálně z nejlepší desítky! Nemyslím si, že jsem v pozici, kdy musím někomu něco dokazovat,“ prohlásil Michael Page pro Pasion MMA. Reakce jednoho z hladových bijců na sebe nenechala dlouho čekat. Shavkat Rakhmonov je po zranění Kelvina Gasteluma stále bez soupeře, a tak rozhazuje sítě, kde se dá. Bitva neporaženého Uzbeka s bývalým šampionem Bellatoru by jistě fanoušky nadchla.


„Já jsem šestka váhy, stačí ti to?“ reagoval Nomad na přání Venoma. Angažmá v UFC je tedy očividně na dobré cestě. Poslední, kdo by mohl celé námluvy překazit, je pravděpodobně americká liga holých kloubů BKFC, kde se Venom již představil v zápase s Mikem Perrym. Uvidíme, zda rozhodne touha měřit se s těmi nejlepšími v rámci MMA, nebo vyhraje hromada dolarů, které by Page jistě vydělal u konkurence.

Zdroj: YouTube FREESTYLEBENDER, Pasion MMA


Další články