Sleduj nás

Hukot na plné čáře, Oktagon 13 hlásí vyprodáno! Kdo zavelí na cestě k úspěchu?

Hukot na plné čáře, Oktagon 13 hlásí vyprodáno! Kdo zavelí na cestě k úspěchu?

Léto plné té nejlepší bojové zábavy a nyní dokonce již potvrzené. Tenisový areál Štvanice hlásí, že má vyprodáno, což znamená, že hrstce předních bojovníků nejen z tuzemské scény nic nebrání v tom, aby odpálili tu nejlepší show.

„Turnaj zalitý sluncem, skvělými zápasy, pestrým občerstvením a pozitivní náladou, zkrátka nemůže chybět ve vašem letním kalendáři," uvádí pyšná organizace OKTAGON MMA, která se na Štvanici vždy ráda těší.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Otázkou jen zůstává, jaké budou teploty. Konec roku, ač sice večer, tak stále venku, může zápasníky rychleji dehydrovat.

„Oba zápasníci, kteří se postaví proti sobě, zažijí stejné podmínky. Bude to trochu něco jiného, ale já se hrozně těším. Jde o příjemnou změnu a věřím, že to bude i dobrá zkušenost," reaguje David Dvořák, který se po opuštění XFN chystá na svou zápasnickou premiéru v Oktagonu.


„Strašně se mi to líbí. Jsem zvyklý trénovat v extrémech, ale teplo určitě bere fýzu. Samozřejmě se hůř dýchá, to může dělat menší problém, ale s tím jsme celou dobu počítali, takže jsme tomu přizpůsobili i tréninky," přidává názor Václav Mikulášek alias Baba Jaga, který se pokusí vypořádat s Milanem Ďatelinkou.

Oktagon 13 začíná již tuto sobotu od 18.30 hodin. Celkově bude k dispozici 14 zápasů, v jejichž čele se představí Karlos Vémola nebo Mach Muradov. Celý turnaj si budeme smět vychutnat živě na O2 TV Sport.


Zdroj: sport.cz


Další články