Sleduj nás

Hřejivé gesto! Anthony Joshua se zastal Mikea Tysona

Hřejivé gesto! Anthony Joshua se zastal Mikea Tysona

Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) se postavil proti všem kritikům, kteří se domnívají, že by se „Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) již neměl vracet zpátky do ringu.

Každá mince má dvě strany. Většina Tysonových fanoušků se jeho návratu vůbec nebrání, ale pak se najdou i tací, kteří cítí pochybnosti. A někteří se to dokonce nebojí nahlas projevit. 

„Co proti němu máte?“ tázal se Joshua pochybovačů. „Kdo kritizuje, ten neví, jak funguje tahle hra, nikdy ji vlastně ani neochutnal. Tohle je vzduch, který dýcháme. To je to, co jsme zač,“ vysvětloval.


„A speciálně u Mikea to tak platí. Box je vším, co v živote zná… Takže pokud se vrátí zpět, já si to rozhodně nenechám ujít. Stoprocentně budu jedním z diváků,“ přidával.

Takový šéf UFC Dana White byl také v jeden moment silně proti tomu, aby se Mike Tyson vracel. Později ale náhle změnil názor, když viděl, s jakým elánem a poctivostí slavná legenda ke svým tréninkům přistupuje. A některé její kombinace jsou stále smrtící.


„Původně jsem sice zmínil, že nechci, aby Tyson znovu bojoval, dokonce jsem mu to řekl i osobně, ale ten chlap se dostal do opravdu skvělé formy. Sám jsem zvědavý a těším se na to, až se vrátí. Za žádných okolností si to nenechám ujít,“ reagoval nově White.


Další články