Sleduj nás

Hra o trůny v těžké váze Oktagonu! Šampiona Martínka vyzve veterán UFC Pešta

Hra o trůny v těžké váze Oktagonu! Šampiona Martínka vyzve veterán UFC Pešta

Nyní už je to všechno jisté. Československý duel století, který se uskuteční 9. listopadu mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou, doprovodí titulová bitva dvou těžkých vah. Šampiona Michala Martínka vyzve Viktor Pešta a pražská O2 arena se ihned může těšit z ještě vyššího stupně atraktivity.

Michal „Blackbeard“ Martínek (7-1-0) byl ještě nedávno neporaženým gladiátorem. Následně si díky své výjimečnosti vysloužil vstupenku na vstupní zkoušku do UFC, kde však i vlivem velkého psychického tlaku vůbec poprvé v kariéře prohrál. O titul šampiona těžké váhy Oktagonu ale v žádném případě nepřišel a nyní se vrací ho nejen obhájit, ale navíc se UFC znovu připomenout, že to se svými ambicemi i navzdory prvnímu nezdaru myslí vážně.


Za soupeře mu byl zvolen zápasník, který si sám nejlepší MMA organizací planety prošel. Viktor Pešta (15-5-0) je druhým Čechem, jenž pronikl do řad UFC, kde si odmlátil pět zápasů. Ve čtyřech z nich však bohužel prohrál, a tak se nakonec vrátil zpátky na tuzemskou scénu, kde se hodlá připomenout všem svým fanouškům, získat titul, možná vyzvat Karlose Vémolu a opět si vykročit do zahraničí.

I s ohledem na nabité zkušenosti je Pešta v očích bookmakerů velkým favoritem, přesto bylo ihned po vyhlášení duelu z úst Martínka slyšet bojového pokřiku: „Champ si nevybírá, champ se neptá, champ bojuje a bojovník koná. Žádné kecy, jen hlupák reaguje. Největší cíle si vyžadují nejsilnější vůli a odhodlání. Neváhal jsem ani 10 vteřin, když jsem dostal nabídku. Je to pro mě čest, váš Blackbeard je zpět!“


Promotér Oktagonu na svém instagramovém účtu během neděle avizoval, že je v oběhu už jenom 2 500 lístků. Každý, kdo by si rád vychutnal hvězdný turnaj přímo z prostředí O2 areny, má jednu z posledních možností, aby tak učinil.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA

Hlavní událost turnaje OKTAGON 43, který se uskuteční 20. května v O2 areně, je jasná. Odveta mezi Vémolou a Kinclem je tahákem, který by bezpochyby pražskou halu vyprodal i sám. OKTAGON však vytahuje z rukávu další esa, která donutí fanoušky sáhnout do úspor na letní dovolenou a místo do Chorvatska radši vyrazit na svátek MMA do Prahy. 

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA