Sleduj nás

Homosexuální fighter Duarte: Soupeřům se strachy ze mě stahují půlky

Homosexuální fighter Duarte: Soupeřům se strachy ze mě stahují půlky
Duarte Souza je podivín, který se otevřeně hlásí k homosexuální orientaci a rád natrhává zadnice soupeřů. V kleci i mimo ni.

Člověk se dneska nestačí divit, kam ten svět spěje. Brazilský MMA bojovník Washington Duarte Souza si v jednu chvíli od veřejnosti vysloužil poklonu, že se nebál vyjít na světlo se svou orientací. O pár chvil si však svou reputaci pokazil několika minimálně zvláštními prohlášeními.

Duarte vystoupil v TV show zvané Fantastico, kde moderátory zajímalo, jak se mu vstupuje do zápasů, když o něm soupeři vědí, že je gay. On se však jen pousmál a možná se snažil odpovědět s patřičnou dávkou humoru, ale ve výsledku mu to hrubě nevyšlo.

„Věřím tomu, že se jim ze mě stahují půlky. Já pak působím jako sbíječka, která jim je rozevře,“ smál se svému nepříliš vtipnému vtipu.

Pak ovšem zvážnil. „Dneska je homosexualita na denním pořádku a počítám s tím, že je nás mnohem více. Stačí jen, aby s pravdou vyšel ven jeden fighter a pak ho bude následovat druhý, třetí atd.,“ domnívá se.Lepší zápasník, než udávají statistiky


Další paradox pak nastává, pokud se podíváme na jeho MMA skóre. Populární a světoznámý web Sherdog nás informuje o tom, že má Duarte na kontě 5 výher a 3 prohry. To je ale prý prachbídná lež, jelikož pověřené osoby spravující tyto stránky nevědí o všech jeho zápasech.

„Mé skutečné skóre je 30-3. Jediné, co na tom výsledku sedí, jsou ty porážky. Stránky jako Sherdog a Tapology mě o ty výhry připravily, což si myslím, že není správné,“ uvedl pod mírným znechucením.


„Mám vlastní gym a mám pod sebou dokonce i několik studentů, které vyučuji. V první řadě se však soustředím hlavně na svou vlastní kariéru a bojování. Kdo ví, kam se až dostanu,“ zasnil se devětadvacetiletý Brazilec, který nyní dle dostupných informací působí v organizaci Macaco Fighter, jež má za sebou osm eventů.Další články