Sleduj nás

Hned od začátku bude všechno lítat, slibuje Pudilová další atraktivní duel

Hned od začátku bude všechno lítat, slibuje Pudilová další atraktivní duel

Bodových rozhodnutí již bylo dost, teď je na čase konečně urvat něco před limitem. Lucie Pudilová plánuje sestřelit sestru slavné šampionky Valentiny Shevchenko, a to nejlépe v nejkratším možném čase.

„Je pro mě nejlepší, když to na začátku vyblázním. Jak tam nastoupím a bude všechno lítat, tak si myslím, že z toho vzejdu lépe než ona,“ reagovala Lucka na poslední tiskové konferenci ještě tady v Česku, než odletěla do USA.

Čerstvá pětadvacetiletá zápasnice má na svém kontě 8 výher a 4 porážky. Všechny 4 její neúspěchy přišly formou bodového rozhodnutí. To poslední jsme mohli vidět na UFC v Praze z 23. února, kde příbramská rodačka nestačila na Američanku Liz Carmouche.

Lucka si následně dala chvíli oddych a nyní vyráží znovu do boje. Již 3. srpna bude stát v kleci proti Antonině Shevchenko, prozatím té méně známé ze sester Shevchenkových. Jedná se však o velice silnou postojářku, která vyhrála 39 z 40 kickboxerských utkání. Její skóre v MMA čítá 7 výher a jen 1 porážku.


„Když jsme dostali nabídku zápasu, tak nás její jméno zarazilo. Obě sestry spolu odmalička trénují… Pak jsem se ale podívala na některé její zápasy a nabídku jsme přijali,“ vysvětlovala Pudilová, jak se onen souboj rodil.

Že se jedná o kvalitní postojářku, to jí nevadí. „To je pro mě ideální, protože já jsem taky postojářka,“ reagovala Lucka, přičemž dodala, že k tréninku na ni netrénovala s ženami, nýbrž s chlapy. „Na box mám spíš chlapy. Jenom Antonina používá levý guard, tak se mi přizpůsobili. Je to nepříjemné, protože se to hůř trefuje,“ dodávala.


Další články