Sleduj nás

Hlavním zápasem sobotní noci UFC bude v New Yorku duel mezi Američany Cejudem a Dillashawem

Hlavním zápasem sobotní noci UFC bude v New Yorku duel mezi Američany Cejudem a Dillashawem

Hlavním zápasem sobotní noci UFC bude v New Yorku duel mezi Američany Cejudem a Dillashawem. Titulový duel nabídne v muší váze absolutní extratřídu, statistiky obou šampiónů jsou špičkové.

Henry Cejudo vyhrál z 15 utkání třináct, porážky má jen dvě. Obě až po přestupu do UFC, kde si drží bilanci (7-2). Rovněž T. J. Dillashaw je výrazně v plusu (16-3), dvaatřicetiletý borec má na svém kontě už 15 utkání v elitní UFC (12-3). Dillashaw vyznává hodně agresivní způsob boje, zápasy se snaží rozhodnout ve svůj prospěch, respektive je ukončit před časovým limitem, což se mu povedlo ve více než polovině zápasů. Kvality Dillashawa uznává i Daniel Cormier, patrně nejlepší zápasník současnosti, který o něm prohlásil, že jde o jednoho z nejlepších bojovníků v celé historii MMA.

Dillashaw je nesmírně hbitý a pohyblivý, což bude jeho výhoda, zároveň je komplexní, o slabinách prakticky nelze mluvit. Dillashaw je navíc rozený šampión a dobře ví co podobné duely obnáší. Cejudo by se rád na jeho úroveň dotáhl, ale ani přehnaně sebevědomá prohlášení před zápasem tomu příliš nenahrávají. Tyler Jeffrey Dillashaw zvítězí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Vsaďte si na UFC Cejudo vs. Dillashaw


Další články