Sleduj nás

Heroes Gate - Rudolf Jan - Růžička Tadeáš

Heroes Gate - Rudolf Jan - Růžička Tadeáš

Očekávané a hodně vyhrocené pražské derby bude jednou z ozdob Heroes Gate 22. V jednom rohu nastoupí odchovanec Lanna Gymu, který hájí barvy Spejbl Gymu a Reinders MMA, Tadeáš Růžička. Jeho soupeřem bude svěřenec Jirky Apeltauera, progresivní Jan Rudolf. Ten je čerstvým národním šampionem WAKO. Titul získal na Noci Bojovníků, kdy si poradil na body s Gorem Harutjunjanem. Celkovou bilanci má 17 výher a 7 porážek.

Vsadit na Heroes Gate a vybrat peníze zdarma!


Tadeáš Růžička avizoval svůj přestup od postojových disciplín k MMA, ale dlouho odkládaný zápas s Rudym si nechtěl nechat ujít. Přípravu měl zápasovou. Dva souboje podle pravidel K1 v krátkém časovém sledu. Oba dopadly na výbornou. Zvláště bitva na Enfusion se Štefanem Meszárošem nebyla vůbec jednoduchá. Tadeáš je náš nejúspěšnější juniorský reprezentant za poslední roky. Skalpy sbíral v K1 na turnajích WAKO a i v thajském při soutěžích IFMA. Přechod mezi profesionály ho vůbec nezbrzdil a můžeme se jenom těšit, co nám předvede, až naplno přesedlá na MMA.


Tento zápas slibuje pořádně vyhecovanou válku. Hodně tedy bude záležet na schopnosti zachovat chladnou hlavu a nenechat se příliš strhnout atmosférou a emocemi. Jan Rudolf je techničtějším borcem, který krásně kombinuje údery a kopy. Má i velmi dobré oko a odhad na vzdálenost.


I přes tyto schopnosti ale favorizujeme jeho soupeře. Růžička je opravdu tvrdý a na svůj mladý věk zkušený bojovník. Rudy bude od prvních vteřin pod velkým tlakem, kterému těžko odolá. Tadeáš má výborné ruce a jeho agresivní způsob boje bude slavit úspěch. Růžička vyhraje jasně na body.

Založit Tipsport a vybrat peníze zdarma!


Další články