Sleduj nás

Heroes Gate - Jaroslav Poborský - Ramunas Venslovas

Heroes Gate - Jaroslav Poborský - Ramunas Venslovas

Na patečních Heroes Gate nás tradičně čeká několik zápasů v MMA. Jedním z nich bude souboj české legendy Jaroslava "Číňana" Poborského s Litevcem Ramunasem Venslovasem. Poborský je český rekordman v počtu zápasů. Letos v květnu na akci GCF 44 oslavil stý profesionální zápas. Povedlo se mu to stylově, soupeře škrcením uspal hned v prvním kole.

Ramunas Venslovas bude možná o něco tvrdší oříšek. Borec trénující v dublinském Ryoshin Fight Teamu je čistokrevný welter. Poborský nastupoval většinu času v lehké váze a určitě nebude shazovat tolik, jako jeho soupeř. Venslovas vyhrál poslední dva zápasy a s aktuální formou na tom nebude špatně. Poborský naposledy podlehl na akci Oktagon slovenské hvězdičce Gáboru Borárošovi. 

Jaroslav Poborský jde do boje o titul!


I přes tyto všechny aspekty více věříme ve výhru Číňana. Na Heroes Gate není klec, ale ring. Poborský zažil desítky zápasů v době, kdy se tady klec moc nenosila a je na tyto podmínky dokonale připravený. MMA v ringu je trochu jiné, Poborský bude doma namotivovaný a vítězství dokáže urvat.


Další články