Sleduj nás

Heroes Gate - Jan Rudolf - Juraj Vozár

Heroes Gate - Jan Rudolf - Juraj Vozár

V jednom z hlavních zápasů Heroes Gate se můžeme těšit na zástupce Aplik Muay Thai Jana Rudolfa.

Populární "Rudy" si to tentokrát rozdá podle pravidel K1 a soupeřem mu bude slovenský bojovník Juraj Voznár. Ten reprezentuje Bánsko-Bystrický Fire Gym a na tuzemské scéně je už také zavedená značka. U nás se předvedl už na několika galavečerech.

Jan Rudolf vs. Juraj Vozár


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Po tomto zápase ho prověří další svěřenec Jirky Apeltauera Josef Vít, který se s ním utká v prosinci v Lucerně. Rudolf je stálicí Heroes Gate, například loni, kdy otočil téměř prohraný zápas s Cedo Pantičem a vyprodaná aréna na Podvinném Mlýně mu aplaudovala ve stoje. Zdobí ho výborný box, který mu pomáhá vypilovat Michal "Zub" Novotný a vždy je perfektně fyzicky připravený na totální válku.

Jan Rudolf v Thajsku


Voznár je již také zkušený borec, ale v tomto zápase věříme Rudymu. I když ho čeká těžká bitva, připíše si pravděpodobně další vítězství. Zápas je vypsán ve váze do 71 kg a Rudy je považován za mírného favorita s kurzem kolem 1.71.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži