Sleduj nás

Hearn: Chceme, aby Joshua s Furym podepsali smlouvu na dva zápasy

Hearn: Chceme, aby Joshua s Furym podepsali smlouvu na dva zápasy

Fury vs. Joshua je souboj, po kterém lidé volají a dle výpovědi šéfa stáje Matchroom Boxing se ho také dočkají. A aby to byl zážitek vskutku velkolepý, tak se prý do smlouvy zahrne i klauzule ohledně odvety, kterou bude moct poražená strana aktivovat.​

„Chceme, aby Fury i Joshua podepsali smlouvu na dva zápasy. Takhle si to přejeme a takhle se to budeme snažit i vyjednat,“ sdělil v rozhovoru pro britskou stanici Sky Sports manažer Eddie Hearn.

fury_joshua_hearn_box

Jak Tyson Fury, tak i Anthony Joshua jsou momentálně vázání ke svým povinným obhajobám. To prý ale ničemu nevadí. „Nic nám nebrání v tom, abychom ty zápasové smlouvy podepsali již nyní. Tyson se letos vypořádá s Wilderem a Joshua s Pulevem a rok 2021 bude sloužit k jejich dvojzápasu,“ uváděl Hearn.

Horší by z hlediska obou šampionů bylo, kdyby jeden z nich ještě letos prohrál, tím by se plány o velké sjednocující bitvě narušily. Kubrat Pulev například slibuje, že Joshuu knokautuje a zboří mu jeho sen stát se jednoznačným vládcem těžké váhy.


I z tohoto důvodu začali promotéři obou Britů jednat, zdali by šlo Wildera s Pulevem z jejich současných smluv odstřihnout (vyplatit). Svým způsobem to možné je, ale nejednalo by se o vůbec levné řešení. A takový Tyson Fury s ním ani nesouhlasí: „Deontaye Wildera nikdo nemusí vyplácet. Osobně ho vyklidím z cesty tak, že ho už potřetí zbiju v ringu.“


Další články