Sleduj nás

Filip Grznár: Největší ztráta času je chodit do práce. Být zaměstnanec je fakt špatný

Filip Grznár: Největší ztráta času je chodit do práce. Být zaměstnanec je fakt špatnýFOTO: XFN

Profesionální kulturista, trenér, YouTuber, příležitostný zápasník a v neposlední řadě také spisovatel.


Filip Grznár je člověk, který se nezastaví, a zřejmě i proto mu to v podnikání tolik šlape. A stejnou radu nyní nabízí lidem.

„Největší ztráta času je podle mě chodit do práce. Pro mě je hodně nepochopitelné, že jsou lidi, kteří žijí od výplaty k výplatě. Taky jsem to samozřejmě dělal, prošel jsem si tím, a proto o tom můžu mluvit. A znovu bych to fakt neudělal, být zaměstnanec je fakt na nic,“ sdělil Grznár pro magazín timehacking.cz.

„I když se to možná nezdá, já jsem fakt línej, ale byl jsem někdy ve 20 letech na školení kvůli práci a tam jsem si to vlastně poprvé uvědomil, že být zaměstnanec je úplně špatně a že to nikdy nechci dělat. Vydělal jsem tím spoustu peněz, ale stejně je mnohem lepší být podnikatel,“ upřesňuje.

Filip Grznár se ze všeho nejvíce proslavil jako kulturista, který je mezi lidmi obdivován i nenáviděn. V jeho videích však každý najde, co potřebuje. On sám se navíc považuje za nejzkušenějšího fitness trenéra v ČR. Údajně je to tím, že tuzemská scéna postrádá kvalitu.


„V zásadě se snažím lidem pomoct, protože česká fitness scéna postrádá zkušené odborníky a informace. Někteří moje chování pochopitelně špatně chápou a můžou si to vyložit po svém. Ale lidé, kteří mě znají, se u videí dobře pobaví a načerpají informace, jenž je posouvají dále ve svých snech a mají pro ně cenu zlata,“ prozradil ve Světě Fitness, kde se snažil apelovat na lidi, aby nesoudili knihu pouze podle obalu.

Když ji začnou také číst, pak i lépe pochopí jeho slova. Základ úspěchu ovšem tkví v jedné „rozporuplné věci“.

„Moje tajemství úspěchu? Neustále něco dělat a užívat si to. Dělat věci, který tě baví, a nefetovat u toho, to je tajemství úspěchu. Jakmile se vrcholoví sportovci vrhnou do podnikání, jsou mnohem úspěšnější než běžní lidé. Je to určitě tím, že mají tu výchovu sportu, tu vytrvalost, ten návyk, že jsi schopný dělat i věci, do kterých se ti nechce, ale jsou potřeba,“ sdělil Grznár pro nový portál timehacking.cz, jemuž zároveň prozradil, že plánuje návrat do politiky.


Blíže se k tomu zatím nevyjádřil, ale už teď je jisté, že má v této oblasti řadu silných oponentů, které v minulosti svými názory urazil. Zároveň se však snažil zlanařit více mladých lidí k tomu, aby začali chodit k volbám. Jejich hlasy prý mají rozhodovat.


Další články