Sleduj nás

Grznár: Jsem největší šéf! Psycho Michal dostane přes pí*u a Clash of the Stars ovládnu

Grznár: Jsem největší šéf! Psycho Michal dostane přes pí*u a Clash of the Stars ovládnu
Nová MMA organizace Clash of The Stars přinese divákům po vzoru polské organizace FAME zápasy známých osobností a influencerů. Jednou z největších hvězd historicky prvního turnaje bude bezesporu kulturista a MMA zápasník Filip Grznár, který poměří síly se svým bývalým kamarádem a youtuberem Michalem Peštukou alias Psycho Michalem.

Grznár byl dokonce před časem Peštukovi za svědka na jeho svatbě. Jenž, jak se zdá, kamarádství odvál čas, což dokázal i velmi vyhrocený staredown. Chvílemi to vypadalo, že se Filip s Michlem porvou přímo na tiskové konferenci v Duplexu.

„Tím, že Psycho Michal přijal zápas s vlastním svědkem, všechno kamarádství končí. To je bez debaty. Dostane přes pi*u!" prozradil Grznár.


Zápas by měl proběhnout v rámci prvního galavečera, který se uskuteční 22. ledna 2022 v Českém Těšíně. V MMA komunitě je nově vzniklá organizace Clash of The Stars vnímána spíše posměšně, ale to neznamená, že nebude mít úspěch. Právě naopak. Výsměch na začátku dostávala i polská organizace FAME, která je teď schopná prodávat více PPV než KSW, jedna z největších organizací v Evropě.

Clash of the Stars: Organizace, kde uvidíme bojovat Grznára, pornoherečky a influencery

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články