Sleduj nás

Giga Chikadze předvídá, jak dopadne titulová bitva Volkanovski vs. Ortega

Giga Chikadze předvídá, jak dopadne titulová bitva Volkanovski vs. Ortega
Giga Chikadze má sám políčeno na titul šampiona pérové váhy, a proto si ani on duel mezi Volkanovskim a Ortegou nenechá ujít. Komu více věří?

I když si fanoušci spíše přejí výhru Ortegy, papírové předpoklady se více přiklání na stranu úřadujícího šampiona, jímž je Alexander Volkanovski. Ten má na kontě aktuálně neuvěřitelných osmnáct výher v řadě a již tento víkend bude vyhlížet devatenáctou.

Že se novozélandskému borci podaří svůj pás udržet, tomu věří i takový Giga Chikadze, perspektivní bijec rovněž z pérové váhy, který naposledy sejmul Edsona Barboza. Momentálně má na kontě devět výher v řadě, a proto doufá, že se co nevidět k titulu také přiblíží.


„Co vám musím říct, je to, že si lidé možná ani sami neuvědomují, jak dobrý fight nás čeká. Oba borci do toho určitě půjdou naplno a my se můžeme těšit na MMA v celé své kráse,“ předvídá Chikadze.

„Nepochybuji o tom, že by se Brian od té své osudné porážky s Maxem Hollowayem herně neposunul, ale něco uvnitř mi říká, že Alex tohle vyhraje. Podle mě k tomu má vyšší předpoklady,“ zmínil se v Submission Radiu.


„Jsou tu aspekty boje, ve kterých si jsou oba bojovníci moc podobní, ale pro mě je přeci jen Alex tím hůře zdolatelným borcem. Tím, který toho více vydrží, a proto tuším, že zvítězí,“ predikuje třiatřicetiletý Gruzínec.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články