Sleduj nás

Gharibi: Pokud mi chce Ford něco říct, ať mi to řekne v ringu

Gharibi: Pokud mi chce Ford něco říct, ať mi to řekne v ringu
Sajad Gharibi neunesl kritiku, která se k němu po prohraném zápase valí. Hlavnímu rivalovi Martynu Fordovi zaslal vyhrožující vzkaz.

Íránský Hulk, který měl políčeno na titul světového šampiona těžké váhy boxu, najednou poznává, že jeho sny nebude tak snadné naplnit. A co hůř, během nedělního večera si slízl tak velkou ostudu, že ho nikdo nyní nebude brát vážně.

Když bylo po všem, reakci k tomuto trapasu si neodpustil Sajadův původní soupeř Martyn Ford. Ten důkladně vysvětlil, proč z duelu s íránským hromotlukem odstoupil.


„Tak tady to máte. Já mohu držet hlavu hrdě vztyčenou, protože jsem celou dobu věděl, co je Gharibi zač. Stačí, když se podíváte na záznam jeho boxerského zápasu, abyste to pochopili sami.

Raději jsem ze zápasu s ním odstoupil i za tu cenu, že budu nazýván srabem, než abych měl na krku vraždu. My dva jsme se nikdy neměli potkat a náš fight nikdy neměl být schválen.


Každý, kdo chtěl tento souboj dovolit, by se nad sebou měl zamyslet. Já i Gharibi jsme oba kompletně z jiného těsta. Tím, že jsem odstoupil, jsem předešel smutným událostem, které by mohly nastat,“ uvedl Ford.

https://top-fight.cz/box/martyn-ford-reaguje-na-hulkovu-boxerskou-potupu/

Drž jazyk za zuby, zlobí se Hulk!


Na Gharibiho to musí být velký emoční tlak, proto se není čemu divit, že cílenou kritiku na svou osobu neunesl.

„Nikdo nechápe, jak moc velký je to rozdíl boxovat připravený a nepřipraven. Já se připravoval na box, který se měl uskutečnit 30. dubna a který Martyn zrušil. Ano, Martyn, ten srab, ta herečka! Kvůli jeho chování jsme přišli o spoustu peněz,“ zlobil se Íránský Hulk.

„Protože Ford utekl, potřebovali jsme si domluvit náhradní řešení. Netušil jsem, že to přijde tak rychle. Neměl jsem čas na nový trénink, nemohl jsem si nastudovat soupeře, nemohl jsem nic! Takže Martyne, pokud do něčeho nevidíš, tak drž hubu. A pokud mi chceš něco říct, řekni to v ringu,“ vzkázal směrem do Británie.


„Já i má rodina jsme stále naštvaní za to, že jsi nám ten duel zrušil. Nejsem to já, ale ty, kdo ukazuje, že je pouhá herečka. Tvůj přístup je trapný a stydím se za tebe,“ dodal Gharibi na účet svého britského rivala.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články