Sleduj nás

GFC - Volkov Mark - Peterimov Oleg

GFC - Volkov Mark - Peterimov Oleg

Ruská organizace GFC má jako hlavní zápas svého pětadvacátého turnaje souboj v lehké váze mezi Olegem Peterimovem a Markem Volkovem. Kvůli riziku nákazy koronavirem se i tato akce, kterou hostí ruská Samara, odehraje bez diváků.

Více bude tento fakt mrzet čtyřiadvacetiletého Volkova, který je v Samaře doma a těšil se na podporu vyprodaného hlediště. I tak ale půjde do tohoto zápasu jako lehký favorit. Během dvouleté profesionální kariéry nastřádal bilanci šesti výher a dvou porážek, kdy 50 % vítězství získal submisí. Do tohoto zápasu půjde navíc posilněn těsnou výhrou, kdy děleným rozhodnutím přebodoval na GFC 21 Ruslana Hisamutdinova.

Jeho soupeř Oleg Peterimov je o dva roky starší a mezi profesionály se pohybuje čtyři roky. Momentálně má rekord jedenáct výher a sedm porážek, kdy 55 % vítězství získal knockoutem. Tento zápas je odvetou za prosincový duel, který skončil bleskovým vítězstvím Olega Peterimova. Reprezentant klubu Sambo Serdobsk sestřelil svého mladšího oponenta za pouhých čtyřiadvacet vteřin KO!


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Oba borci se rychle dohodli na odvetě, kterou posvětilo i vedení GFC. I když bookmakeři věří více Volkovovi, pro nás je favorit Peterimov. Prázdná hala bude neutrálním prostředím a Volkov bude přemotivovaný vrátit svému soupeři potupnou prohru. To vše je voda na mlýn zkušenějšího Olega, který navíc disponuje slušným KO potenciálem. Sázka na výhru Peterimova je oceněna pěkným kurzem 2.12.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži