Sleduj nás

GCF se vrací na známá místa! Chceme posunout české MMA, hlásí promotér Vláďa

GCF se vrací na známá místa! Chceme posunout české MMA, hlásí promotér Vláďa
Nejstarší česká organizace smíšených bojových umění GCF se angažováním Vladimíra Kadlece rozhodla udělat velký restart.

Vše začalo představením nového promotéra, který na sebe okamžitě upoutal pozornost žádostí o návrat šampionských opasků. Trochu laciné gesto splnilo počáteční účel, tedy masivní mediální odezvu, ale nyní přišel čas na opravdovou práci a představení plánů do budoucna.

„Nové GCF odstartuje turnajem v Příbrami, kde se GCF turnaj úspěšně konal už několikrát v minulosti. Hlavní zápas bude mít Viktor Pavlíček. Dále se představí místní borec Jakub Šindelář. Další zajímavá jména a zápasy budeme postupně oznamovat. Následovat pak bude říjnová Olomouc, kde se GCF odehraje v místním hotelu Clarion a turnaj tam pořádá náš partner, který zde GCF pořádal už několikrát v minulosti,“ uvádí staronová organizace ve své tiskové zprávě.


Podle zatím oznámených novinek se vlastně nic převratného neděje. Příbram i Olomouc jsou obvyklá místa konání a Viktor Pavlíček patřil mezi největší hvězdy organizace.

gcf vladimir kadlec


Bohužel je tomu již nějaký pátek a nikdo neví, v jaké formě se bude jeden z největších talentů těžké váhy nacházet. Sázka na mazáky by ale neměla být pro GCF signifikantní záležitostí.

„Chceme se držet naší filosofie a dávat šance mladým nadějným zápasníkům. Další večery v tomto roce možná oznámíme později, protože jednání stále probíhají. Chceme posunout tuzemské MMA zase o trochu dál, chceme pomoct českým talentům. A hlavně se u toho všeho chceme dobře bavit,“ pokračoval VladaVideos ve svém prohlášení.

Sázka na mladé se zdá být jako jedinou možnou cestou, protože nabídka bojovníků je po vstupu RFA na scénu hodně omezená. Slovenský nováček navíc vyšponoval výplaty na level, který bude pro GCF těžko dosažitelný.

Další články