Sleduj nás

Garbrandt je připraven na hvězdnou trilogii! Co řekl o TJ Dillashawovi?

Garbrandt je připraven na hvězdnou trilogii! Co řekl o TJ Dillashawovi?

Pokud jste si mysleli, že se Cody Garbrandt jen tak přenese přes své dvě prohry s TJ Dillashawem, pak jste byli na omylu.

Bývalý bantamový šampion a současný hrdina UFC 250, kde působivým knokautem srazil Raphaela Assuncaa, se po své výhře rozpovídal o nadcházejících plánech. A v těch se údajně nebrání trilogii s dopingovým hříšníkem TJ Dillashawem.

„Tohle je zápas, který bych rád uskutečnil,“ pravil Garbrandt. „Všichni víme, jaké sračky ve svém těle předtím TJ měl. Celou dobu dobře věděl, co dělá. Bohužel to trvalo příliš dlouho, než ho USADA lapila,“ pokračoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dillashaw dostal loni na jaře dvouletou stopku za to, že mu byl před zápasem s Henrym Cejudem v těle nalezen Erythropoetin (EPO), který stimuluje tvorbu červených krvinek a jeho nitrožilní podávání vede ke zvýšení fyzické výkonnosti.


„Ale víte vy co, tohle provinění se s ním ponese až do konce jeho života. Jeho dítě bude vědět, že jeho otec byl podvodník,“ vracel se ke slovu Cody.

„Celý svět k Dillashawovi vzhlížel, spousta malých dětí. To je smutné. Tak trochu mi je ho líto. Nemá v sebe vůbec žádnou důvěru, když musel využívat tyto podpůrné prostředky,“ dodával.   


Další články