Sleduj nás

Gaethje mele samé s*ačky. Žádný bílý člověk mě ale nikdy neporazí! přiostřil Oliveira

Gaethje mele samé s*ačky. Žádný bílý člověk mě ale nikdy neporazí! přiostřil Oliveira
Vůbec to tak zprvu nevypadalo, ale teď se zdá, že to mezi šampionem Oliveirou a vyzývatelem Gaethjem začíná být dost osobní.

Charles Oliveira nikdy nebyl člověkem, který by se vyžíval v nějakém trashtalku nebo který by verbálně urážel své soupeře. Když mu ale někdo začne úmyslně nadávat, snaží se bránit. A totéž dělá i teď.

„Je mi naprosto jasné, o co Justinovi jde. Uchýlil se k trashtalku, aby se mi dostal do hlavy a před naší bitvou mě mentálně oslabil,“ rozpovídal se Oliveira pro YouTube kanál MMA Clips Brazil.


„Tohle je jeho plán. Mele samé sračky, aby mě oslabil, protože ví, že bojově se mi rovnat nemůže. Tak se mě snaží rozhodit alespoň psychicky,“ sdělil brazilský šampion z UFC divize do 70 kg, kde přebral žezlo po odcházejícím Khabibovi Nurmagomedovovi.

„Povím vám to ale upřímně, žádný bílý týpek mě nikdy nedá. Cokoliv řekne, to mi jedním uchem proletí dovnitř, ale druhým zase ven. Pokud si myslí, že mě svým trashtalkem rozhodí a já budu bojovat pod vlivem emocí, tak se plete,“ zněl jeho mírně rasistický výrok.


„Naopak si o to víc dám záležet, abych se držel své taktiky. A uvidíme, zdali je Justinův wrestling tak dobrý. Buďto ho udolám na zemi, anebo ho natolik oslabím, že ho pak vypnu v postoji. Tenhle zápas ale za každou cenu vyhraju!“ zavelel Oliveira.

K duelu mezi ním a Gaethjem dojde 7. května na turnaji UFC 274, jehož se dočkáme ve Phoenixu. Justin jako velký hráč z Arizony bude těžit z výhody domácího prostředí.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články