Sleduj nás

Gaethje disponuje vším potřebným, aby Khabiba porazil, domnívá se Poirier

Gaethje disponuje vším potřebným, aby Khabiba porazil, domnívá se Poirier

Na každého chlapa se najde chlap. Mnozí si mysleli, že na Khabibův styl bude nejvíce vyhovovat Tony Ferguson, ale ještě více lidí se domnívá, že veškeré trumfy na doposud neomylného ruského Orla drží Justin Gaethje.

Nový dočasný šampion lehké váhy je jakýmsi černým koněm, který si prošel vysokou školou wrestlingu. Svou dobře vypilovanou zem však v bojích nepoužívá. „Prozatím jsem totiž nemusel,“ znělo z Justinových úst, jenž je v tomto ohledu velkou neznámou. Zato se o něm ví, že si opravdu velmi rád chodí pro bonusy za nejlepší výkony večera. Khabiba bude určitě čekat náročný úkol.

Justin Gaethje může porazit Tonyho Fergusona

A téže názoru je i Dustin Poirier. „Já vždy říkám, ať vyhraje ten lepší. Kdokoliv, kdo předvede lepší výkon, ten si zaslouží vítězství. Nefandím nikomu, ale musím přiznat, že Gaethje má dostatek zkušeností, aby držel průběh zápasu uprostřed oktagonu, čímž může Khabibovi dost zatopit,“ zmiňoval tehdejší prozatímní šampion.

Nurmagomedov si rád své oběti opírá o pletivo. Málokdy jej vidíte na zemi v otevřeném prostranství. „Myslím si, že pro Khabiba bude velmi obtížné Justina kontrolovat v otevřeném prostoru. Stejně tak bude těžké ho dostat na zem a udržet ho tam, pokud to bude uprostřed oktagonu… Otázkou ovšem zůstává, zdali se Justinovi podaří vyhnout se přenesení duelu k pletivu a jestli bude schopný v postoji vysílat ty svoje bomby. Uvidíme až v samotném boji,“ podotkl Poirier.Další články