Sleduj nás

Gábor Boráros se rozhodl, jakým směrem se budou ubírat jeho další kroky

Gábor Boráros se rozhodl, jakým směrem se budou ubírat jeho další kroky
Gábor Boráros měl podle staré smlouvy s Oktagonem dohodu jen na jeden zápas, po němž by se za normálních okolností stal volným zápasníkem. Díky tomu do hry vstoupilo XFN, které poslalo na stůl slovenské Bestie velmi lákavou nabídku. Ta, jak se ale nyní ukázalo, byla odmítnuta.  

Image result for gabor boráros

Boráros patří k jedněm z předních postav československého MMA. Jeho jméno bývá kolikrát skloňováno i více než jenom v tom evropském měřítku. Do zájmu o jeho služby se zapojilo hned několik „velikánů“, což samo o sobě donutilo Oktagon urychleně jednat.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Během úterního večera organizace Oktagon MMA v čele s Ondřejem Novotným a Pavolem Nerudou ohlásila, že s Gáborem našla společnou řeč a dohodla se na podmínkách nové vícezápasové smlouvy.

„Gábor je srdeční záležitostí pro nás, stejně jako OKTAGON a jeho fanoušci pro něj. Jsme proto rádi, že se to potvrdilo i při podpisu dalšího dlouhodobého kontraktu,“ uvedla organizace na svých sociálních sítích.


Horké spekulace ohledně Borárosova přestupu byly tedy definitivně zažehnány. V každém případě si ale můžeme být jisti, že se XFN ještě pokusí zalovit v konkurenčních vodách, aby na svém prvním turnaji vedle Piráta Krištofiče představilo další zvučnou posilu.

Další články