Sleduj nás

Gábor Borároš nad propastí! Prolomení série nezdarů nebude snadné, ale ne nemožné

Gábor Borároš nad propastí! Prolomení série nezdarů nebude snadné, ale ne nemožné
OKTAGON 27 bude výkladní skříní slovenského MMA, a proto na něm nesmí chybět ani populární bijec Gábor Borároš.

Soupeř instagramové hvězdy se opět musel hledat za pět minut dvanáct, protože původně nominovaný Polák Labus utrpěl v tréninku blíže nespecifikované zranění. Borároš má naštěstí stále pověst bojovníka, na kterém se dá získat slušná porce popularity a tak se OKTAGONu povedla najít více než rovnocenná náhrada.

Zvedne se Gábor Borároš?


Hozenou rukavici zvedl necelé tři týdny před turnajem čtyřiatřicetiletý Mickael Lebout. Francouz s přezdívkou Ragnar toho během své bohaté kariéry zažil opravdu mnoho a je jasné, že se nenechá semlít atmosférou zaplněné arény Ondřeje Nepely.

Zkušený borec má na kontě tři zápasy v UFC a pět duelů v ruské M-1. Stejně jako Gábor nikdy neprohrál submisí, ale dokázal si tímto způsobem připsat hned osm vítězství. Dalších deset triumfů přidal až po rozhodnutí rozhodčích a je tedy jasné, že dlouhé zápasy nedělají Ragnarovi problém.


Naopak Beast je mužem prvních kol, který na začátku zápasu dokáže naplno využít svoji dynamiku. Momentálně je ale Borároš nad hranou propasti! Čtyři prohry z posledních šesti zápasů jej staví do role outsidera a je jasné, že další neúspěch může kariéru osmadvacetiletého bojovníka významně poznamenat.

Důležité bude, jak k zápasu přistoupí Lebout. Pokud bude Mickaelovi stačit šek za exponovanou bitvu a nebude mít ambice rozvíjet v OKTAGONu další kariéru, bude pro Gábora zápas o mnoho snazší. V opačném případě bude muset Borároš vyvinout maximální snahu, aby se jeho angažmá u tuzemské jedničky nechýlilo k neslavnému konci.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články