Sleduj nás

Fury: Že je Wilder nejlepší? Kromě mě nebojoval s nikým pořádným!

Fury: Že je Wilder nejlepší? Kromě mě nebojoval s nikým pořádným!

Deontay Wilder nedávno vyhlásil, že je nejlepší těžkou váhou současnosti, co se pere jenom s těmi nejlepšími, a Tyson Fury se brzy stane jenom další obětí, která podlehne mocné síle jeho KO úderu. Anglický Gypsy King se na tyto zprávy nemohl nečinně dívat, a tak přišel s vlastním komentářem.

„Tenhle pobuda říká, že se pere jenom s těmi nejlepšími, ale pravda je, že s nikým pořádným kromě mě ještě nebojoval,“ reagoval rozhořčený Gypsy King poukazujíc přitom na poslední dva Wilderovy soupeře. „Dominic Breazeale je jen pouhý průměrňák a Luis Ortiz je 145letý stařec, kterého on už jednou porazil. Takže tohle je ten váš nejlepší výběr? Nenechte se vysmát.“

Britské impérium spojí síly. Joshua má pomáhat Furymu na přípravu s Wilderem!


Tyson Fury je přesvědčený, že do odvety, která se má uskutečnit 22. 2. 2020, vstoupí mnohem lépe připraven, než tomu bylo v prvním případě. Tehdy se stále zahříval po tříleté pauze, během níž ještě nebyl v optimální formě. Do utkání navíc vstupoval jako papírový outsider. Nyní se pohled bookmakerů změnil a má být favoritem.

„Wilder bojoval pouze s jedním pořádným soupeřem, a tím jsem já. A já jsem ho porazil. Každý člověk na světě ví, že jsem ho porazil. Jeho děti, jeho žena, jeho trenér i jeho manažer… všichni ví, že padesátiprocentní Gypsy King, který byl mimo hru tři roky, porazil Deontaye Wildera. A klidně to udělám znovu, nebojím se toho,“ doplňoval jedenatřicetiletý rodák z Britských ostrovů.


Joshuův výdělek překonal britský rekord, Ruiz si odnesl jednu šestinu


Další články