Sleduj nás

Fury: Wilder že chce vyplatit? To jsem zklamaný, protože jsem se ho chystal znovu zmlátit

Fury: Wilder že chce vyplatit? To jsem zklamaný, protože jsem se ho chystal znovu zmlátit

Současný král těžké váhy WBC se opřel do svého „oblíbeného“ soupeře Deontaye Wildera. Ten podle několika amerických zdrojů přiznal, že je ochotný nechat Furyho zápasit s Joshuou, pokud mu bude vyplaceno 10 milionů dolarů a pokud pak bude moct bojovat s vítězem.

Zprvu to mohlo vypadat, že Fury touží po zápase s Joshuou mnohem více než po trilogii s Wilderem, ale jakmile se objevily zprávy, že by Bronzový Bombarďák klidně ze smlouvy vycouval, tak si ho vzal Gypsy King hned do parády.

fury_wilder_box_wbc


„Některé noviny hlásí, že si Deontay žádá odstupné 10 milionů dolarů. Co se mě týká, já bych mu nedal ani dolar! Raději bych mu připravil další poctivé bití. Deontaye nemusí nikdo vyplácet, já osobně ho vyklidím z cesty tím, že ho opět zmlátím v ringu, to je můj způsob jednání,“ laškoval Fury během živého přenosu na svém Instagramu.

„Vážně, Wildera nemusí nikdo vyplácet, mnohem raději bych mu dal další nakládačku. Chystám se ho porazit už potřetí a doufejme, že to stihneme ještě letos, protože rok 2021 bude patřit největšímu zápasu v celé boxerské historii,“ podotýkal Tyson a přitom myslel na svého britského kolegu Anthonyho Joshuu.


Své povídání na Instagramu Fury završil sebevědomou teorií, že v současném žebříčku těžké váhy nemá konkurenci.

„Dříve jsme tu měli tři top monstra v divizi, což jsem byl já, Wilder a Joshua. Poté se však objevil Ruiz a knokautoval Joshuu, čímž propíchl tu obrovskou bublinu. A potom jsem já zlomil Bronzového Bombardéra. Ze tří monster tak nakonec zůstalo jenom jedno, a to jsem já. Kdo chce být nejlepší, musí projít skrze mě, ale to vůbec nebude snadný úkol," uzavřela současná jednička těžké váhy boxu.


fury_joshua_box


Další články