Sleduj nás

Fury: Už šest týdnů jsem neměl sex, proti Chisorovi budu nadržený jako králík

Fury: Už šest týdnů jsem neměl sex, proti Chisorovi budu nadržený jako králík
Tyson Fury se údajně plánuje proti Dereku Chisorovi pořádně vyřádit. Přebytečnou energii by rád promítnul do nějakého ukázkového KO.

Někdo před zápasy drží půst, jiný naopak své sexuální tempo zvyšuje.

Jak to má Tyson Fury?


Možná se budete divit, ale jednou tak a jednou onak.

Do druhého duelu s Wilderem prý podnikal „sólo akce“ až sedmkrát denně. Energie mu však neušla, ba naopak jí měl stále přebytek, což bylo v ringu následně vidět. Byl to jeho jeden z nejvíce dominantních výkonů kariéry.


Nyní se Tyson rozhodl vsadit na celibát. Výsledek by měl být údajně stejný jako v době, co masturboval sedmkrát denně. Jen teď je prý skutečně „nadržený“ na nějaké KO.

„Chisora má skutečně smůlu, že mě potká v této době a této formě,“ nechával se slyšet během tiskové konference pověstný Gypsy King.


tyson fury box zapas prosinec Tyson Fury

„Na tento zápas se poctivě připravuji. Nejen tréninky, které jedu na 110 %, ale i vším okolo. Mám za sebou tři měsíce přípravy a šest týdnů naprostého celibátu. Na Chisoru tedy vlétnu jako nadržený divoký králík!“ rozvášnil se Fury.

Co bude dál, je přitom jisté. „Jen co se vypořádám s Chisorou, ihned vyzvu Usyka. Buďto mi bude chtít čelit, anebo nebude. Pokud nebude, tak se s ním nebudu zdržovat, pojedu dál,“ oznámil současný šampion těžké váhy federace WBC.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články