Sleduj nás

Fury: Usyk i Joshua jsou amatéři s nízkým IQ. Až s nimi skončím, zaměstnám je jako nosiče tašek

Fury: Usyk i Joshua jsou amatéři s nízkým IQ. Až s nimi skončím, zaměstnám je jako nosiče tašekFOTO: TOP RANK

Tyson Fury pokračuje ve své hitparádě pošťuchování a nadávek, ve které si nyní vzal na paškál své dva budoucí soupeře.

Humor je jednou z forem, kterými si Gypsy King dodává sebevědomí. Momentálně se totiž blíží jeho zápas s Oleksandrem Usykem a všichni moc dobře vědí, že půjde o nejdůležitější zkoušku jeho kariéry. Ve hře totiž budou všechny čtyři prestižní mistrovské opasky, jejichž zisk určí, kdo je nejlepší těžká váha novodobé historie těžké váhy boxu.

Za námi je tisková konference, která se uskutečnila ještě na britské půdě v Morecambe. Posledních pár dní zůstane Fury doma, než se přemístí do horké Saúdské Arábie, kde vyzve ukrajinského šampiona, který doposud ještě nepoznal hořkost porážky. V trashtalku ale prohrává už nyní, tam si ho Fury doslova maže na chleba.


„Jedná se sice o velký sjednocující zápas, ale pořád mi přijde, že měl Usyk velké štěstí, když se dostal až takhle daleko, až k samotnému Gypsymu Kingovi, tedy ke mně. On je klasická střední váha, která začala být líná hubnout, a tak přešla do těžké váhy mezi velké psy, kde zatím porazila pár vyčpělých a nezajímavých soupeřů,“ uvedl Tyson, který si tak cíleně rýpnul i do Anthonyho Joshuy, kterého Usyk porazil dokonce dvakrát za sebou.

„Anthony Joshua nikdy nebyl dobrý boxer, toho nemůžeme počítat. On je zajímavý pouze tím, jak je hloupý, ale stejně hloupý je i Usyk. Teď smetu jednoho, potom pro zábavu fanoušků druhého a až s nimi skončím, tak skončí i jejich kariéra. To bude takové jednoznačné bití, že se normálně budou stydět nakročit byť jen jednou nohou zpátky do ringu,“ pálil Tyson ostrými.


„Povím vám přesně, co se bude dít. Teď vypráskám toho zahradního trpaslíka a potom mu dám i odvetu, pokud se probudí z kómatu a bude na ni mít dostatek sil. Následně vypráším Joshuu, pokud tedy té jeho křehké bradě mezitím někdo nedá KO ještě přede mnou. A až s nimi skončím, zaměstnám je jako své nosiče tašek. Přesně tak může Joshua ukazovat ty svoje svaly. Když mi bude držet nákup,“ vysmál se Fury svému britskému kolegovi. 


Další články