Sleduj nás

Fury to v Las Vegas rozjel! Vítězné oslavy korunovala píseň o sestřelení Wildera

Fury to v Las Vegas rozjel! Vítězné oslavy korunovala píseň o sestřelení Wildera

Tyson Fury ve velmi vyhlížené odvetě stylovým způsobem porazil tehdejšího krále těžké váhy WBC Deontaye Wildera a na trůním křesle tak zaujal jeho místo. Jak už tomu bývá zvykem, po vítězném souboji přišly také slavnosti. Ty z velké části vedl sám Gypsy King osobně.

Nejednalo se sice o nich extra divokého, jak si jedenatřicetiletý britský obr zpočátku plánoval, ale o zábavu bylo i tak postaráno.

Fury a jeho příznivci se sešli v lasvegaském nočním klubu Hakkasan, kde rozjely oslavy, jimž kromě tance vévodily také písně. Většiny z nich se ujal právě nový majitel cenného pásu federace WBC.


„Než začneme, rád bych si s vámi všemi zazpíval písničku. Připojte se všichni!“ pobízel Tyson publikum a náhle do rytmu původní písně She'll Be Coming Round The Mountain spustil svůj vlastní cover. „There were three Bronze Bombers in the air, then the Gypsy King from England shot them down.“

V nedávném rozhovoru pro Daily Caller se Fury zmínil, že jakmile vyhraje, tak to půjde oslavit tím, že si dá kokain a k tomu se nechá obklopit levnými šlapkami. Jednalo se však pouze o vtip. Již několikrát se totiž tento slavný boxer nechal slyšet, že svou ženu Paris nadevše miluje. O tom mimo jiné vypovídají i jeho další činy nebo písničky.Další články